Bizimle birlikte çalışacak yeni yazarlar arıyoruz. Detaylar için lütfen buraya tıklayın.

Battlefield V için yayımlanan güncellemeyle, Marita haritası oyuna dahil oldu

Yeni güncellemeyle birlikte, Marita haritasına odaklanan bir Tides of War haftası başladı.

20 Kasım 2018 tarihinde çıkışını; PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformları için gerçekleştirmiş olan Battlefield V için ücretsiz içerikler gelmeye devam ediyor. Bilindiği üzere sütten ağzı yanan oyunun yayıncısı konumundaki EA ve bu oyunun geliştiricisi olan DICE ekipleri, yoğurdu üfleyerek yeme kararı almışlardı. Bu karar doğrultusunda Battlefield 5 oyununa gelecek olan haritalar ücretsiz olarak erişebilir olurken, görsel unsurların bazıları oyun içi parayla alınabiliyordu. Yayımlanan, 4.2.1 güncellemesi ile de yeni içerikler oyuna dahil oldu.

Battlefield V

Battlefield 5 için gelen güncellemenin boyutları platformlara göre değişiyor

Gelen güncellemenin, Battlefield V oyununa büyük yenilikler getirmediğini en başta söyleyelim. Bahsettiğimiz bu güncellemeyle birlikte oyuna Marita haritası ve iki yeni Elit sınıf eklenecek. Güncelleme, oyunun PC sürümünde 500 MB’lık bir indirme boyutu içerirken, PlayStation 4 ve Xbox One konsolları için 300 MB civarında bir boyuta sahip durumda. Oyuna sahip olan herkes bu güncellemeyi ücretsiz olarak kurabilir, şeklindeki hatırlatmamızı yaparak devam edelim.

Battlefield 5 oyununa eklenen yeni haritanın nasıl göründüğünü merak ediyorsanız, haber yazımızın en üst kısmındaki tanıtım videosuna göz atabilirsiniz. Oyuna yeni bir soluk getirecek olan bu harita, aynı zamanda içinde bulunduğumuz haftanın etkinliklerinin odak noktası olacak. Bir başka deyişle, Tides of War ögesinin yeni haftasındaki etkinliklerin önemli bir kısmı, Marita haritasını konu alacak. Oyunu oynamakta olanlar varsa, bu yeniliği muhtemelen olumlu bulacaklardır.

Ayrıca, bir oyun listesiyle yalnızca Marita haritasında geçen ve farklı oyun türleri barındıran bir listeyle oyuncular bu haritanın tadını doyasıya çıkaracaklar. Öte yandan, Battlefield V için gelen 4.2.1 güncellemesiyle birlikte oyuna yeni kozmetik unsurların dahil edileceğini buradan paylaşalım. Bu kozmetik unsurların bazıları gerçek parayla satın alınan jetonlarla, bazılarıysa oyundaki kazanımlarla elde edilebiliyorlar.

Yorumlar

avatar
  Abone Ol  
Bildir