Fortnite: Battle Royale bugün oldukça hareketli çünkü oyunun v4.1 güncellemesi yayımlandı. Bu güncelleme ile oyuna özel bir mod eklendi. Bu mod, oyuna direkt olarak Infinity Gauntlet ögesini ve Thanos karakterini ekliyordu. Tabii oyuncuların karşısına böyle bir etkinlik çıkınca, Reddit üzerinden Epic Games ekibine bazı sorular yağdı. Bu sorular ise oyuna gelebilecek başka Avengers: Infinity War ögeleri hakkındaydı. Özellikle, şu an oyunun dördüncü sezonu süper kahraman temalı olduğu için Avengers: Infinity War kıyafetleri eklenebilirdi oyuna. Kulağa gayet mantıklı geliyor, değil mi? İşte Epic Games ekibi bu konudaki kötü haberi verdi. Açıklamalara göre Avengers: Infinity War kıyafetleri ne yazık ki Fortnite içerisine gelmeyecek.

Fortnite

Fortnite oyuncuları için biraz kötü bir haber

Reddit üzerinden oyuncuların sorularına cevap veren Epic Games ekibi, açık ve basit bir şekilde oyuna Avengers: Infinity War kıyafetlerinin gelmeyeceğini belirtti. Tabii bu açıklama sadece oyunun kostüm satılan mağazası için geçerli gibi görünüyor. Oyunun dördüncü sezonu devam ederken Marvel veya başka ekipler ile anlaşmalı bazı farklı etkinlikler de görmeye devam edebiliriz. Yine de, bu konuda da resmi bir açıklama bulunmuyor. Bu yüzden net bir şekilde konuşmak istemeyiz.

Peki, Fortnite: Battle Royale içerisine eklenmiş olan, sadece sınırlı bir süre için oyunda kalacak olan Avengers: Infinity War etkinliği hakkında sizler ne düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı mutlaka bekliyor olacağız efendim.

Yazar Hakkında

Kaan Gezer

Kurucu

Video oyunlarını ve müzik bestelemeyi seven bir kişi.

Tüm yazıları göster