American Truck Simulator – Idaho ve Euro Truck Simulator 2 – Iberia için yeni görseller yayımlandı

American Truck Simulator - Idaho ve Euro Truck Simulator 2 - Iberia, gayet başarılı görünüyor.

2020 senesi içerisinde American Truck Simulator ve Euro Truck Simulator 2 oyunları için iki adet harita genişletme paketi piyasaya sürülecek. Bu paketlerin adı Idaho ve Iberia olarak. SCS Software, henüz bu genişletme paketlerini çok fazla detaylandırmadı ama bu hafta içerisinde iki genişletme paketi için de birbirinden güzel görüntüler yayımlandı. Idaho için yayımlanan görsellere buradan, Iberia için yayımlanan görsellere de buradan göz atabilmeniz mümkündür efendim.

American Truck Simulator - Idaho ve Euro Truck Simulator 2 - Iberia için yeni görseller yayımlandı

American Truck Simulator – Idaho ve Euro Truck Simulator 2 – Iberia, kendisini gösterdi

Iberia isimli ek paket ile oyuncular, Euro Truck Simulator 2 oyununda iki farklı bitki örtüsü ile tanışabilecek. haritanın bir tarafı çöl iken diğer tarafı da yemyeşil ormanlarla kaplı olacak. SCS Software ekibinin söylediğine göre bu genişletme paketi, bahsi geçen oyun için gelmiş olan en çeşitli genişletme paketlerinden bir tanesi olacak. Tabii bu sırada Idaho için de benzer görseller yayımlandı.

American Truck Simulator için gelecek olan Idaho, oyundaki diğer genişletme paketlerine göre çok dhaa yenilikçi çevre detayları ekleyecek gibi görünüyor. Köprü altı tasarımları, farklı yol ayrımları, manzara izleme noktaları ve çok daha fazlası da bu oyuna, bahsi geçen genişletme paketi ile eklenecek gibi görünüyor. Bu sırada, oyuncuların iki genişletme paketine bayıldığını da belirtmek istiyoruz. SCS Software markasının resmi internet sitesindeki yorumlar arasında pek olumsuz şeyler görünmüyor!

SCS Software, Euro Truck Simulator 2 oyununa senelerdir inanılmaz bir destek veriyor. İşte geçtiğimiz günlerde de bu desteklerin bir yenisi açıklandı. Bu oyuna ve tabii ki American Truck Simulator oyununa ses ve grafik temelli güncellemelerin geleceğini halihazırda biliyorduk ama geçen günlerde de bu geliştirici ekip, Avrupa temelli oyunlarındaki Fransız şehirlerini iyileştireceklerini açıkladı.

Oyunun geliştirici ekibinin söylediğine göre 1.37 güncellemesi ile Metz, Reims, Strassbourg ve Dijon isimli Fransız şehirleri yenilenmiş olacak. Bu yenilemelerin başını, yollar çekecek. Ayrıca yeşillik detayları da yeni modellerle ve daha canlı renklerle iyileştirilmiş olacak. Tüm bunların haricinde, doğa yapısı ve yeryüzü de birazcık değiştirilmiş olacak. Bu sayede şehirler daha iyi görünecek.

Metz, Reims, Strassbourg ve Dijon şehirlerinin içerisindeki ve yakınlarındaki yol işaretleri ve bu şehirlerden birindeki oldukça ünlü bir yol da iyileştirilmiş olacak. Tahmin edebileceğiniz gibi birçok oyuncu, bu güncelleme için heyecanlandı bile. Ayrıca, American Truck Simulator için 1.37 güncellemesine herhangi bir benzer iyileştirmenin duyurulmamış olması da bazı oyuncuları üzdü.

Mavi Kol
Kurucu
Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır Arası Geri Bildirimler
Tüm yorumlara bak.
0
Yorumlarınızı merakla bekliyoruz. x
()
x