Apex Legends: Wild Frontier detayları

Apex Legends içerisindeki Wild Frontier isimli ilk sezon ve ilk Battle Pass hakkında bilmeniz gereken her şey bu içeriğimizde.

Apex Legends oyununun ilk sezonu olan Wild Frontier, 19 Mart 2019 tarihinde çevrim içi olacak şekilde duyuruldu. Oyuncuların, Wild Frontier hakkında bilmesi gereken birçok şey bulunuyor ve bizler de bilinmesi gereken her şeyi, sizlere bu rehber yazımızda vermek istiyoruz.


Apex Legends hakkında internet sitemizde farklı rehberler de bulunuyor. Bu rehberlerden bazılarını hemen aşağıdaki maddelerimizden, tamamını ise bu kategorimizden görebilirsiniz.

  1. Battle Charge detayları
  2. Wattson rehberi
  3. Octane rehberi
  4. Battle Pass nasıl daha hızlı seviye atlatılır?
  5. Haritadaki en iyi başlangıç noktaları
  6. Tüm silah parçalarının detayları
  7. Seçebileceğiniz en iyi silah kombinasyonları
  8. En iyi kahramanlar
  9. En iyi silahlar
  10. Tüm silahların detayları

Battle Charge sezonunun başlamasıyla birlikte birkaç önemli rehberimizi güncelledik ve oyuna destek vermeyi kestik. Şu an için bu oyuna yeni rehber ve rehber güncelleme desteği vermeyi de düşünmüyoruz. Gelecekte bu durum değişebilir.


Apex Legends

Apex Legends: Wild Frontier, Battle Pass ile birlikte geliyor

Apex Legends oyununun ilk sezonu ile oyunculara bir Battle Pass sunulacak. Bu Battle Pass, oyunculara 100 farklı seviye ve 100 farklı ödül sunacak. 950 Apex Coin veya 44 TL fiyat etiketine sahip olan bu ögeyi satın alan oyuncular, birinci sezon boyunca her seviye atladığı zaman hediye kazanabilecek. Battle Pass için bir de 2800 Apex Coin değerinde bir paket olacak. Bu paket sayesinde oyuncuların aldığı Battle Pass, 25. seviyeden başlayacak.

Tahmin edebileceğiniz gibi her oyuncu, Battle Pass ögesini satın almak zorunda değil. Bu video oyununu tamamen ücretsiz bir şekilde oynamaya devam edebiliyorsunuz ama Battle Pass ögesini satın almazsanız, 100 seviye boyunca sadece 5 adet Apex Pack, 18 adet istatistik sayacı ve 1 adet Wild Frontier görünümüne sahip olabiliyorsunuz. Yani, bu ögeyi satın almazsanız pek bir ganimet kazanamıyorsunuz.

Octane isimli yeni bir kahraman da geliyor

Apex Legends oyununun birinci sezonu ile oyuna yeni bir kahraman da ekleniyor. Bu kahramanın adı Octavio “Octane” Silva ve kendisi aynı Caustic ve Mirage gibi satın alınabiliyor. Yani, bu kahramana sahip olabilmek için Battle Pass ögesini satın almak zorunda değilsiniz.

Bu kahramanın ilk yeteneği Adrenaline Junkie olarak geçiyor ve bu yetenek sayesinde canınızı düşürüp, hızınızı arttırabiliyorsunuz. Ayrıca bu karakter, kendi canını otomatik olarak da doldurabiliyor. Karakterimizin nihai yeteneği ise Launch Pad olarak geçiyor. Launch Pad sayesinde kendinizi ve takım arkadaşlarınızı, havaya fırlatabiliyorsunuz.

Wild Frontier ile gelen Battle Pass hakkında bilmeniz gereken her şey

Battle Pass nasıl alınır?

Apex Legends oyununun ilk Battle Pass ögesi sadece oyunun mağazası üzerinden satın alınabilecek. Bu ögenin fiyatı 950 Apex Coin olacak ve 44 TL ile 1000 Apex Coin alan oyuncular, aldıkları para birimini, Battle Pass ile takas edebilecekler.

Battle Pass ögesini sonradan alırsanız ne olacak?

Eğer bu video oyunu için satışa çıkmış olan Battle Pass ögesini birkaç hafta veya birkaç ay sonra satın alırsanız, hiçbir ganimeti kaçırmayacaksınız. Diyelim ki Battle Pass ögesini satın almadan 50. seviyeye ulaştınız. Satın alımı gerçekleştirdikten sonra oyun size 50. seviyeye kadar olan tüm ganimetleri veriyor.

Wild Frontier ile kazanılan ganimetlere, sezon sonunda ne olacak?

EA ve Respawn Entertainment ekibinden gelen açıklamalara göre Battle Pass ile kazanılan tüm ganimetler, oyunun ömrü boyunca oyuncularda kalacak. Yani, birinci sezonda kazandığınız ganimet, sezon bittiği zaman silinmeyecek. Fakat birinci sezonda alamadığınız ödüller, sonsuza dek kaybolacak. O ganimetleri tekrar elde etme şansınız, şimdilik olmayacak.

Battle Pass ögesini satın almayanlar ne yapacak?

Eğer duruma göre 950 Apex Coin veya 2800 Apex Coin verip, Battle Pass ögesini satın almak istemezseniz, birinci sezon boyunca 1 adet Wild Frontier görünümü, 5 adet Apex Legends ve 18 farklı Wild Frontier temalı istatistik sayacı kazanabileceksiniz.

Battle Pass içerisinde ne gibi ödüller olacak?

Yapılan resmi açıklamalara göre Battle Pass içinde kahraman görünümleri, silah görünümleri, Apex Coin birimleri, tecrübe puanı arttırıcıları, özel ganimet kutuları, Banner için ögeler ve çok daha fazlası bulunacak. Ayrıca, 100. seviyede oldukça benzersiz bir silah görünümü, oyuncuları bekliyor olacak.

Kurucu
Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır Arası Geri Bildirimler
Tüm yorumlara bak.
0
Yorumlarınızı merakla bekliyoruz. x
()
x