10 kişiye çekiliş Valnir Rok oyununu hediye ediyoruz

Eğer siz de bu oyunu kazanma şansına sahip olmak istiyorsanız, yapmanız gereken tek şey yorum yazmak olacak.

Geçtiğimiz günlerce ön incelemesini yazmış olduğumuz Valnir Rok oyununu şimdi sizlerin oynama zamanı geldi. Elimizde bu video oyununun Steam kopyalarından tam 10 adet bulunuyor ve internet sitemizden, Facebook, Twitter ve Instagram sayfalarımız üzerinden başlatmış olduğumuz bu çekiliş ile de 10 şanslı kişiye oyunu hediye ediyoruz. Bu çekilişe katılabilmek için yapmanız gereken tek şey ise sosyal medya platformlarındaki paylaşımlarımıza veya hemen bu sayfanın en altına yorum bırakmak.

Valnir Rok

Sizler de Valnir Rok oyununun sahibi olabilirsiniz

Biraz önce de dediğimiz gibi bu çekilişe katılabilmek için yapmanız gereken tek şey, yorum bırakmak. Bunu, isterseniz hemen aşağıdaki yorumlar kısmından yapabilirsiniz. Fakat Twitter veya Facebook platformlarına ait hesabınız ile giriş yapmanız gerekecek çekilişe katılabilmek için. Ziyaretçi şeklinde yapılan yorumları kabul etmeyeceğiz çünkü ziyaretçilerin kimliğini doğrulayamıyoruz. Fakat sosyal medya hesaplarınız ile giriş yaparsanız, herhangi bir problem bulunmuyor efendim.

Eğer dilerseniz; Twitter, Facebook veya Instagram üzerinden de bu çekilişimize katılabilirsiniz. O platformlardaki paylaşımlarımıza zaten bir önceki cümlede bağlantı verdik. O bağlantılara ulaşarak, gönderilerin altına dilediğiniz bir yorumu yapabilirsiniz. Yalnız, 1’den fazla gönderiye yorum yapmanıza gerek yok; sadece tek bir platformdan, tek bir yorum ile çekilişe katılıyorsunuz. Eğer tüm platformlara yorum bırakırsanız, bizler kendi kafamıza göre sadece bir tane yorumunuzu seçeceğiz ve onu alacağız çekilişe.

Çekilişimizde kazanan isimler, 24 saat sonra açıklanacak. Ayrıca bu kazananlar tamamen rastgele olarak seçilecek; yorumunuzun içeriğine bakılmayacak. Bu yüzden dilediğiniz yorumu yapabilirsiniz. Son olarak söylemek istiyoruz ki sosyal medya kanallarımız üzerinden seçilen kişilere mesaj yolu ile internet sitemiz üzerinden kazanan olarak seçilen takipçilerimize ise elektronik posta yolu ile ulaşacağız. Bir sonraki çekilişte görüşmek üzere!