WWE 2K serisi, dünyanın en sorunsuz video oyunu serisi değil. Aksine, en sorunlu video oyunu serisi bile olabilir. Oyunun PC ve konsol sürümleri bir yana, geçen sene ilk defa Nintendo Switch için çıkışını gerçekleştiren WWE 2K18, resmen çöptü. 2K Games ekibi, oyunun bu sürümünü düzeltmek için neredeyse hiç çaba sarf etmemişti ve sonucunda da birçok oyuncu sinirli kalmıştı. Bugün ise aldığımız bilgilere göre WWE 2K19, Nintendo Switch için çıkmayacak. Bunun pek de kötü bir haber olduğu söylenemez.

WWE 2K19

Nintendo Switch, WWE 2K19 ile pek de bir şey kaçırmayacak

Bahsetmiş olduğumuz bu bilgiyi, 2K Games ekibinden gelen resmi bir açıklama ile birlikte öğrenmiş olduk. Yapılan açıklamalara göre WWE 2K serisinin bu sene çıkacak olan video oyunu; sadece PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformları için çıkışını gerçekleştirecek. Nintendo Switch sahipleri, bu oyunun tadına bakamayacak. Tabii geçen seneden sonra kim böyle bir şey ister, onu da bilemiyoruz.

Peki, tüm bunlar genel olarak güreş seven Nintendo Switch sahipleri için ne demek? Aslında, bu kişiler güreş oyunu oynayamayacak demek ama ortada bir Fire Pro Wrestling World var. Eğer Fire Pro Wrestling World oyununun geliştirici ekibi gerekli adımları atarsa, Nintendo Switch sahipleri, kendi platformlarında WWE 2K19 oyunundan daha iyi bir deneyimi Fire Pro Wrestling World ile yaşayabilir. Fire Pro Wrestling World şu an sadece PC ve PlayStation 4 platformları için bulunuyor.

Yazar Hakkında

Kaan Gezer

Kurucu

Video oyunlarını ve müzik bestelemeyi seven bir kişi.

Tüm yazıları göster