Birkaç saat önce gerçekleştirilen WWE Raw şovu sırasında WWE 2K19 için yeni bir video yayımlandı. Bu videoda oyunun ön sipariş hediyesi açıklandı. Yayımlanan videoya göre bahsettiğimiz videoya ön sipariş veren oyuncular, Rey Mysterio karakterine oyun içerisinde sahip olabilecek. Geçtiğimiz sene de John Cena ve Batista gibi karakterler verilmişti. Ondan önceki sene de Goldberg karşımıza çıkmıştı. Bakalım 2K Games, diğer karaktere yaptığı gibi Rey Mysterio için de 1’den fazla tip üretecek mi?

WWE 2K19

WWE 2K19 için açıklanmamış başka bir karakter daha var

En son karşımıza WWE 2K15 oyununda çıkmış olan Rey Mysterio, muhtemelen sizi sadece ön sipariş hediyesi olarak karşılamayacak. Yani, oyuna ön sipariş veremiyorsanız ve Rey Mysterio olarak oynayamayacağınızı düşünüyorsanız, o şekilde düşünmenize gerek yok. Çünkü 2K Games, oyunun ön sipariş hediyelerini, oyun çıktıktan birkaç ay sonra ücretli olarak satışa çıkartıyor. Yani, Rey Mysterio karakteri de bir süre sonra ücretli olarak satılacaktır.

Tabii oyuncuların tek ön sipariş hediyesi de bu olmayacak. Eğer şimdi 2K Games ekibinin resmi internet sitesine gidip, bu video oyunu için ön sipariş vermek isterseniz, ortada açıklanmamış bir başka karakterin olduğunu da görebiliyorsunuz. Yani 2K Games ekibi, önümüzdeki haftalarda ön sipariş hediyesi olarak yeni bir karakter açıklayabilir. Bizler bu konuda bir tahmin yürütemiyoruz ama umuyoruz ki WWE ve 2K Games, Ronda Rousey karakterini direkt olarak oyuna ekler, ön sipariş hediyesi yapmaz.

Etiketler:

,