WWE 2K serisinin en yeni oyunu olan WWE 2K19, PlayStation Store ve Microsoft Store üzerinde ön siparişe açıldı. PC için de duyurulan bu video oyunu henüz Steam üzerinde görünmüyor, muhtemelen oyunun PC çıkışı, konsol çıkışından daha geç olacak. Bu yüzden PC platformunu bir kenara bırakalım ve oyunun konsol fiyatından bahsedelim. Başlığımızda da dediğimiz gibi oyunun normal sürümü 270 TL fakat bir de Digital Deluxe sürümü satılmakta. Oyunun bu sürümü de 390 TL. Evet, arada 100 liradan daha fazla fark var efendim. Ayrıca, bu fiyatlar PlayStation 4 için. Xbox One üzerinde durum farklı.

WWE 2K19

WWE 2K19 ön siparişte ama oyunun içinde ne var, bilinmiyor

Dediğimiz gibi bu video oyunu Microsoft Store üzerinde de ön siparişe açılmış durumda ve oyunun standart hali, Microsoft Store üzerinde tam 320 TL fiyat etiketine satılmakta. Bu fiyattan sonra Digital Deluxe sürümünü duymak istemezsiniz belki ama söyleyelim: WWE 2K19: Digital Deluxe sürümünün ön sipariş fiyatı, Microsoft Store üzerinde 450 TL. Oyun için bir de Season Pass listelemesi bulunuyor ama bu ögeyi satın almak mümkün görünmüyor.

Peki, bu kadar para verdikten sonra ne gibi içeriklerin sahibi olabileceğiz? PlayStation Store üzerindeki verilere göre oyunun standart sürümü içerisinde bir hediye bulunuyor ama bunun ne olduğu belli değil. PlayStation Store üzerinde, “WWE 2K19 için Ön Sipariş verin, özel bonus içerik kazanın!” yazıyor. Oyunun Digital Deluxe sürümü için de benzer bir şey geçerli. Yine bizlere söyleyenmeyen bir özel içerik var ve buna ek olarak, oyunun bu sürümünü satın alanlar, oyunu 4 gün erkenden oynayabiliyor.

5 Ekim 2018 tarihinde çıkışını gerçekleştirecek olan bu video oyununu kesinlikle deneyimlemek istiyoruz, 2K Games her ne kadar bu seri ile kötü bir iş çıkartıyor olsa da, yeni nelerin olduğunu görmek isteriz. Tabii 2K Games ekibi herhangi bir şey gösterirse oyun hakkında…

Etiketler: