WWE 2K19 için iki adet ön sipariş hediyesi olacağını biliyorduk. Bu hediyelerden bir tanesi, geçtiğimiz haftalarda oynanabilir Rey Mysterio karakteri olarak açıklanmıştı fakat ikinci hediye açıklanmamıştı. Microsoft Store sağ olsun, bu ikinci ön sipariş hediyesini öğrendik. Microsoft Store üzerindeki WWE 2K19 sayfası güncellendi ve güncellenen sayfada Ronda Rousey, ön sipariş hediyesi olarak görüldü.

WWE 2K19

WWE 2K19, güçlü bir ön sipariş hediyesine sahip

Bu demek oluyor ki, Ronda Rousey karakterini oyun içerisinde kullanabilmek için oyuna ön sipariş vermeniz gerekecek. Fakat bu demek değil ki, bu karakter sonsuza kadar bir ön sipariş hediyesi olarak kalacak. 2K Games, oyun çıktıktan birkaç hafta, belki ay sonra bu karakteri ayrı bir ek paket olarak satacaktır. O zaman işte karakteri alıp, oynayabilirsiniz.

WWE veya 2K Games cephesinden bu konu ile alakalı resmi bir açıklama gelmedi fakat muhtemelen yarın gerçekleşecek olan Raw sırasında bu bilgi yayımlanacaktır. Çünkü Rey Mysterio da bir Raw sırasında açıklanmıştı ön sipariş hediyesi olarak. Şimdi bu karakter için de aynısı yapılırsa, bizler pek şaşırmayacağız.

Ekim 2018 içerisinde PC, PlayStation 4 ve Xbox One konsolları için çıkışını gerçekleştirecek olan bu video oyunu, eskisi gibi mali yıl bitene kadar desteklenmeyecek. Yani, oyunun ek paketleri Mart 2019 tarihine kadar değil, 2019 senesi başlamadan piyasaya sürülmüş olacak. Böylece 2K Games, muhtemelen WWE 2K20 için daha fazla geliştirilme sürecine sahip olacak.

Etiketler:

,