Call of Duty: Warzone – MP5 için en iyi teçhizatlar

MP5 silahını kim sevmez ki?

MP5, birçok nişancı oyunlarında yer aldığı gibi Call of Duty: Warzone oyununda da bulunuyor. SMG kategorisinin en popüler silahlarından biri olan MP5, uzun bir süre boyunca güçlü kalmayı başardı ve şu anda aktif olan ikinci sezon içerisinde de seçilebilecek en iyi SMG tipi silahlardan bir tanesi. Yalnız, bu silahın stok hali çok da ilgi çekici olmayabilir sizin için. İşte tam da bu sebepten ötürü, MP5 silahına ait bir rehber hazırlamak istedik. Bu rehberimiz sayesinde silahı nasıl iyileştirebileceğinizi görebileceksiniz.


Call of Duty: Black Ops Cold War için internet sitemizde farklı rehberler de bulunuyor. Bu rehberlerden bazılarını hemen aşağıdaki maddelerimizden, tamamını ise bu kategorimizden görebilirsiniz.


Call of Duty: Warzone

Call of Duty: Warzone oyununda en iyi MP5 nasıl elde edilir?

Call of Duty: Warzone oyununda sizin kullanacağınız MP5 silahının en iyi şekilde olması için öncelikle susturucu kullanmanız gerekiyor. Bunun için de direkt olarak Monolithic Integral Suppressor parçasını öneriyoruz. Bu sayede, susturucu silahınızı minimum şekilde olumsuz etkileyecektir; hatta onun yerine sesi susturmak haricinde olumlu etkiler de bırakacaktır. Bunun yanına da yakın mesafeli çatışmalarda her zaman nişan almayacağınız için 5mW Laser parçasını ve silahın sekmesini kontrol altına alabilmek için de Merc Foregrip parçasını önerebiliriz.

MP5 silahının stok halindeki şarjör kapasitesi, ne yazık ki tek bir düşmanı tamamen öldürmeye yetmeyebilir. Bu yüzden de parça hakkınızdan birini şarjör tarafına harcamanızı, 45 Round Mags veya kişisel tercihinize göre daha farklı bir şarjör almanızı öneririz. Kabza kısmına da FTAC Collapsible takabilirsiniz. Kendisi, MP5 silahının en iyi parçalarından bir tanesidir. Monolithic Integral Suppressor, Merc Foregrip ve FTAC Collapsible, bizce bu silah için değişmez parçalardır. Diğerlerini kişisel tercihinize göre de ayarlayabilirsiniz.

  • Barrel: Monolithic Integral Suppressor
  • Laser: 5mW Laser
  • Underbarrel: Merc Foregrip
  • Ammunition: 45 Round Mags
  • Stock: FTAC Collapsible

Kuracağınız teçhizat için önerebileceğimiz ek yetenekler ise her zamanki gibi : E.O.D, Overkill, Ghost ve Amped olacaktır. E.O.D sayesinde patlamaların etkisini minimuma indirip, Amped sayesinde de hızlıca silah değiştirebilirsiniz. Ayrıca, Overkill ile ikinci silahınızı yapıp, daha sonra oyun sırasında Ghost bulunduran bir başka teçhizat ile değişiklik yapabilirsiniz. Böylece, Overkill ile oluşturulan iki silahınızı da Ghost ile kullanabilmeniz ve oyunda çok sık kullanılan sensörlerden kolayca kaçmış olursunuz.

0
Yorumlarınızı merakla bekliyoruz. x
()
x