Call of Duty: Warzone – Oden için en iyi teçhizatlar

Call of Duty: Warzone oyununun en ağır saldırı tüfeklerinden biri olan Oden da sevgiyi hak ediyor.

Call of Duty: Warzone oyununun uzun mesafede en fazla hasarı verebilen saldırı tüfeklerinden biri olan Oden, birçok oyuncu tarafından tercih edilebiliyor. Evet, bu silah oldukça yavaş ateş ediyor ama dediğimiz gibi hasarı oldukça yüksek ve daha uzun mesafelerde de etkili olabiliyor. Oden, temelinde gayet güzel bir silah iken kendisini nasıl daha da başarılı bir hale getirebileceğimizi düşündük ve sizler için bu silaha takılabilecek en iyi parçaları listelemek istedik. İşte bahsi geçen bu silah için kurulabilecek en iyi teçhizatlar!


Call of Duty: Black Ops Cold War için internet sitemizde farklı rehberler de bulunuyor. Bu rehberlerden bazılarını hemen aşağıdaki maddelerimizden, tamamını ise bu kategorimizden görebilirsiniz.


Call of Duty: Warzone

Call of Duty: Warzone oyununda Oden nasıl iyileştirilir?

Call of Duty: Warzone oyununun diğer tüm silahlarında olduğu gibi Oden silahına da takmanız gereken ilk şey, bir susturucu olacaktır. Bu sayede, ateş ettiğiniz zaman kendi yerinizi radarda kolaylıkla saklayabilirsiniz. Bunun için de silahın standart değil, özelleştirilmiş olan susturucusunu öneriyoruz. Colossus Suppressor sayesinde susturucunun vermiş olduğu olumsuz etkiler minimuma iniyor, hatta olumlu seviyeye bile çıkabiliyor. Bununla birlikte, mesafe ve hasarı iyileştirmek için kesinlikle Oden Factory 730mm de kullanmanız gerekiyor.

Oden silahının stok halinde şarjör kapasitesi ne yazık ki çok da yüksek değil. Call of Duty: Warzone oyununda yere düşürdüğünüz bir düşmanı hızlıca öldürmek istiyorsanız veya 1’den fazla düşmanla aynı anda çatışıyorsanız, 30 Round Mags veya daha iyi bir şarjör önerebiliriz size. Bunun yanına bir de dengeyi sağlamak için Commando Foregrip ekleyebilirsiniz. Optik kısmını size bırakıyorum ama şu anda oyundaki en iyi parçalardan bir tanesi, bu kategori için VLK 3.0x Optic olarak geçiyor. Bu yüzden VLK 3.0x Optic parçasına bir şans verebilirsiniz.

  • Muzzle: Colossus Suppressor
  • Barrel: Oden Factory 730mm
  • Optic: VLK 3.0x Optic
  • Underbarrel: Commando Foregrip
  • Ammunition: 30 Round Mags

Bu silahın yanına ek özellik olarak da bazı şeyler önereceğiz. Bunlardan ilki, Oden oldukça ağır olduğu için Double Time olacak. Ayrıca, yine bu ağırlıktan ötürü Amped da kullanmanızı öneriyoruz. Ortadaki ikinci boşlukta ise her zaman için önerimiz Ghost olacak ama eğer ikinci silahınız da olsun istiyorsanız, ana teçhizatınızı Overkill ile oluşturup, ikincil bir teçhizatı da Ghost ile kurup, karşılaşma sırasında ikisini de aynı sırayla çağırırsanız, Overkill ile oluşturduğunuz silahları Ghost ile kullanmanız mümkün olacaktır efendim.

0
Yorumlarınızı merakla bekliyoruz. x
()
x