Güncelleme

Warface aynı şekilde Xbox One platformuna da geliyor.

Orijinal İçerik

PC üzerinde zamanında severek oynanmış olan ve Crytek ekibi tarafından geliştirilmiş olan Warface, PlayStation Blog üzerinden yapılan yeni bir duyuruya göre PlayStation 4 konsolu için geliyor. Açıklamalara göre bu oyun, PlayStation Store üzerindeki yerini Ağustos 2018 içerisinde alacak.

Warface

Warface nedir?

Crytek’in hakkında çok konuşulan ücretsiz FPS oyunu şimdi warface.com.tr üzerinden indirilmeye hazır! Heyecan verici kooperatif oyun deneyimi ve yüksek tempolu aksiyon her gün seni bekliyor!

Arkadaşlarınla güçlerini birleştirerek düşmanı ortadan kaldır. Beş kişilik bir takım olarak, Warface’in özgün kooperatif modu olan PvE oynayarak, dünyanın her yerinde bulunan Blackwood güçlerini yok et. Her gün yeni görev ve ödüllerle, her seviyedeki oyuncular mücadele etmeye değer bir savaş bulacaklar.

Üç eğitim görevini oyna ve farklı askeri sınıflar ile savaşma konusunda ustalık kazan; önce Piyade ve Keskin Nişancı becerilerini öğren, sonra birbirini takip eden iki görevde önce Mühendis sonra da Paramedik ile görevlerde takımına vereceğin destek rollerinde ustalık kazan. Aynı zamanda oyuncuların karşılaşacakları güçlük seviyesini kendi seçtikleri takım oyununa dayalı PvE’yi keşfet.

İş birliğinin başarısı, takım çalışmasına ve birden fazla askeri sınıfın kombinasyonuna bağlıdır. Ekip arkadaşlarına tırmanmalarında yardım ederek, onlara mühimmat ile zırh sağlayarak ve takım taktikleriye hep birlikte engellere göğüs gererek hem takım çalışmaların hem de kişisel kahramanlıklarınla ödüller kazan!

Askerler, savaşırken gösterdikleri başarılara göre Elit Puan ile ödüllendirilir. Takım performansı birçok savaş kategorisinde değerlendirilir ve oyuncular bu değerlendirmeye göre ödül alır. Cesur askerler, aynı görevi yeniden oynayarak yeni ödüllerin kilidini açabilir ve savaş sicillerini iyileştirebilirler. Takım oyununda gerçekten ‘ben’ yok: Ya hepiniz kazanırsınız ya da hepiniz kaybedersiniz.

Warface ve Blackwood yoğun PvP mücadelesinde birbirleriyle rekabet ederler. Her iki tarafta da sekiz oyuncuyla çarpışma her zaman hızlı ve şiddetli olur. Oyun esnasında sınıfını istediğin zaman değiştirerek savaş alanındaki performansını en üst seviyeye çıkartabilirsin.

Warface, Crytek’in en son teknoloji CRYENGINE gücü sayesinde sezgisel kontrol unsurlarına ve ustaca düzenlenmiş bir oyun akışına sahiptir. Yüksek grafik özelliği ile insanı adeta saran bir atmosfer sağlanmaktadır ve düşük özelliklere sahip bilgisayarlarla rahatlıkla oynanabileceği gibi yüksek performanslı bilgisayarların da hakkını verir.

Etiketler:

,