Sony ve PlayStation, PlayStation Plus abonelerinin beklediği açıklamayı yaptı. Bu açıklama tabii ki Temmuz 2018 içerisinde verilecek olan ücretsiz PS Plus oyunları ile alakalı idi. Yapılan açıklamalara göre sistemin aboneleri; Call of Duty: Black Ops III, Absolver, Heavy Rain, Rayman 3 HD, Extreme Exorcism, Space Overlords ve Zero Escape: Zero Time Dilemma oyunlarına ücretsiz olarak ulaşabilecekler. Dilerseniz bu durumun detaylarına haberimizin devamından bir göz atalım.

PS Plus

Yoksa henüz PS Plus abonesi olmadınız mı?

Öncelikle PlayStation 4 oyuncularına verilecek oyunları söyleyelim. Eğer sizler de bir PlayStation Plus abonesi iseniz ve üzerine PlayStation 4 sahibiyseniz; Call of Duty: Black Ops III, Absolver, Heavy Rain ve Space Overlords oyunlarına ücretsiz olarak erişebileceksiniz. Tabii bu noktada belirtelim, Call of Duty: Black Ops III oyununun ücretsiz olma süreci 11 Temmuz 2018 tarihinde sona erecek. Her neyse, eğer PlayStation 3 sahibi iseniz sizi bekleyen video oyunları Rayman 3 HD ve Extreme Exorcism olacak. Son olarak eğer PlayStation Vita sahibi iseniz de Space Overlords ve Zero Escape: Zero Time Dilemma oyunlarına ücretsiz olarak ulaşabileceksiniz.

PlayStation Plus abonesi değil misiniz? Size çok iyi bir haberimiz var: Şu an PlayStation Store üzerinde 3 aylık PS Plus aboneliği %25 indirim ile birlikte satılıyor. Eğer aboneliğiniz varsa ve verilen video oyunlarını beğenmediyseniz de, Heavy Rain hakkında oluşturduğumuz bir içeriğe mutlaka göz atmanızı öneriyoruz. Çünkü önümüzdeki ay ücretsiz olarak verilecek olan video oyunları bizce oynamaya değer efendim.

Etiketler:

Yazar Hakkında

Kaan Gezer

Kurucu

Video oyunlarını ve müzik bestelemeyi seven bir kişi.

Tüm yazıları göster