Birçok farklı mağaza üzerinde yaz aylarının verdiği sıcaklık ile yeni indirimler başladı. Bu indirimlere PlayStation Store ile PlayStation Plus aboneliği de katıldı. PlayStation Store sayfasından aldığımız bilgilere göre şu an 3 aylık PlayStation Plus aboneliğinde indirim başladı. Bu indirim sayesinde oyuncular, 3 aylık abonelik için sadece 56 TL ödeyebiliyorlar. Yani abonelik fiyatında %25 gibi bir indirim bulunuyor. Eğer aboneliğinizi yenilemeyi düşünüyorsanız, şimdi tam zamanı olabilir.

PlayStation Plus

PlayStation Plus aboneliği şimdi sadece 56 TL

Bahsetmiş olduğumuz bu indirim, 7 Temmuz 2018 tarihine kadar devam edecek. Yani, bu aboneliğe ihtiyacınızın olup, olmadığını düşünmek için bolca zamanınız bulunacak. Bu sayede de en iyi kararı verebileceğinizi düşünüyoruz. Ayrıca, bu fırsattan yararlanmak için herhangi bir engel de bulunmuyor .Yani, halihazırda bu sisteme abone olsanız bile aboneliğinizi uzatabiliyorsunuz veya ilk defa abone olacaksanız da, bu indirimli fiyat ile birlikte abone olabiliyorsunuz. Tabii bu konu üzerinde de, her konu üzerinde olduğu gibi bazı yasal bildirimler bulunuyor.

Bu yasal bildirimler PlayStation Store üzerinde, “3 aylık PlayStation Plus üyeliğinde %25 tasarruf edin. Bu promosyon 27 Haziran 2018 tarihinde, saat 12:00’de başlayacak ve 9 Temmuz 2018 tarihinde, saat 12:00’de bitecektir. Katılımcı başına yalnızca bir promosyon ürününe izin verilir. Katılımcılar en az 7 yaşında olmalıdır ve 18 yaşından küçük kullanıcılar ebeveynlerinden onay almalıdır; Almanya’daki kullanıcıların en az 18 yaşında olması gerekir. Tüm şartlar ve koşullar için playstation.com/legal/PSPJune25 adresini ziyaret edin

Bu abonelik, ücretli ve sürekli bir aboneliktir ve 74,99 TL değerindeki yinelenen aylık abonelik ücreti her 3 ayda bir cüzdanınızdan tahsil edilir. Bu aboneliği satın alabilmek için hesabınıza kayıtlı bir kredi/banka kartınızın veya PayPal hesabınızın olması gerekir. Ayrıntılı bilgi için bu bölümü genişletin.” şeklinde belirtiliyor.

Etiketler:

Yazar Hakkında

Kaan Gezer

Kurucu

Video oyunlarını ve müzik bestelemeyi seven bir kişi.

Tüm yazıları göster