Eğer Dragon Ball evrenine adım atmak istiyorsanız, şimdi tam zamanı olabilir. Çünkü PlayStation Store üzerinde her hafta güncellenen Haftanın Fırsatı, bugün güncellendi ve bu haftanın fırsatı olarak Dragon Ball FighterZ oyunu seçildi. Şimdi mağaza üzerindeki bu indirim sayesinde bahsetmiş olduğumuz video oyunu 120 TL fiyat etiketi ile satılmakta.

Dragon Ball FighterZ

Dragon Ball FighterZ için satılan FighterZ Pass da indirimde

Tabii ki oyunun farklı sürümleri de indirimde. 210 TL fiyat etiketinden 120 TL etiketine düşen Dragon Ball FighterZ haricinde, oyunun FighterZ Pass ögesi de indirimde. FighterZ Pass normalde 104 TL fiyat etiketine sahip olan bir ürün ama indirimler sağ olsun, bu ürünü şimdi 71 TL ödeyerek satın alabiliyoruz. Season Pass işlevi gören FighterZ Pass, en az 8 ilave müthiş karakter ile daha da heyecanlı bir dövüş deneyimi getiriyor oyuna. Dahası, bu yeni savaşçılar kendi özel mühürleri, alternatif renk seçenekleri ve hatta Lobi Avatarları ile geliyor.

Eğer ana oyun ile Season Pass ögesini ayrı ayrı satın almak istemezseniz, ortada bir de oyunun FighterZ Edition sürümü bulunuyor. Orijinal olarak 300 TL fiyat etiketi ile satılan Dragon Ball FighterZ: FighterZ Edition, indirimler dahilinde 165 TL fiyat etiketine sahip. Bu sürüm içerisinde hem ana oyun, hem de FighterZ Pass bulunuyor. FighterZ Pass içerisinde neler olduğunu tekrar etmemize herhalde gerek yok.

Son olarak bir de oyunun Ultimate Edition sürümü bulunuyor. Normalde 350 TL fiyat etiketine sahip olan bu sürüm, Haftanın Fırsatı etkinliği dahilinde 180 TL fiyat etiketi ile satılıyor. Bu sürüm içerisinde ana oyun, FighterZ Pass, Anime Müzik Paketi ve Yorumcu Ses Paketi bulunduruyor. Eğer sizler de bu indirimlerin herhangi birinden yararlanmak isterseniz, PlayStation Store üzerindeki Haftanın Fırsatı sayfasına göz atabilirsiniz.

Yazar Hakkında

Kaan Gezer

Kurucu

Video oyunlarını ve müzik bestelemeyi seven bir kişi.

Tüm yazıları göster