5 Haziran 2018 tarihinde PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformları için çıkışını gerçekleştirecek olan Vampyr için çıkış videosu yayımlandı. Daha önce Life is Strange ve Remember Me gibi video oyunlarını geliştirmiş olan  Dontnod Entertainment ekibi tarafından geliştirilen ve Focus Home Entertainment tarafından da dağıtılacak olan bu video oyunu, bizim tarafımızdan da merakla beklenmekte ve bu yüzden oyunun çıkış videosunu da sizlere sunmak istedik.

Vampyr

Vampyr çok yakında piyasada

Eskinin doktoru, şimdinin vampiri olan Jonathan Reid isimli karakteri kontrol edeceğimiz bu video oyununda, yarı açık dünya bir tasarım ile karşılaşacağız. Oyunda karakterimiz seviye atlayabilecek. Bu seviyeler ile yeni yetenekler açabileceğiz. En önemlisi de oyunda diyalog seçimleri olacak ve bu seçimler ile hikayeye az da olsa yön verebileceğiz. Oyunda bölüm sonu canavarları bile bulunacak!

1918 yılında ölümcül İspanyol gribinin pençesine düşen Londra; hastalıklarla, şiddetle ve korkuyla mahvolmuştur. Bu düzensiz ve hayalet gibi şehirde Britanya’nın en etkili avcıları olan Vampirler pusuya yatmış sokaklarda yürüyen ahmakları, çaresizleri ve bahtsızları beklemektedir.

Kaostan, işkence görmüş bir figür ortaya çıkmıştır. Siz yüksek rütbeli bir asker cerrah Jonathan E. Reid’siniz ve cephe hattından evine dönerken bir vampire dönüştünüz.

Vahşi mahluklar ve kurnaz vampir avcıları gibi çok sayıda düşmanla baş etmek için aletlerinizi, silahlarınızı ve doğaüstü yeteneklerinizi kullanın. Ama kurbanlarınızı dikkatli seçin, öldürmenin sonuçları olabilir.

Etiketler: