5 Haziran 2018 tarihinde PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformları için çıkışını gerçekleştirecek olan Vampyr, bugün önemli bir olay yaşadı. Oyunun geliştirici ekibinin Twitter üzerinden yaptığı yeni duyuruya göre bahsettiğimiz yapıtın geliştirilme süreci bugün bitti ve dağıtım için işlemler başladı. Böylece, oyunun ertelenme ihtimali de ortadan kalkmış oldu.

Vampyr

Vampyr oyununun ardındaki insanlar da deneyimli

Unreal Engine 4 ile geliştirilmekte olan bir tekli oyuncu oyunu olan Vampyr, Dontnod Entertainment tarafından geliştirildi ve Focus Home Interactive tarafından dağıtımcılığı üstlenilecek. Dontnod Entertainment ekibi daha önce Life Is Strange ve Remember Me oyunlarını geliştirmişti. Ayrıca bu ekibin şu an geliştirilmekte olan iki farklı oyunu da bulunuyor. Bu oyunlardan biri Square Enix ile Life is Strange 2 ve diğer oyun da Bandai Namco Entertainment ile henüz adı bilinmeyen bir video oyunu.

Focus Home Interactive ekibi ise oyun dağıtımında oldukça deneyimli. Kendileri daha önce The Surge, Farming Simulator 17, The Technomancer ve Cities XXL gibi video oyunlarının dağıtımcılığını üstlendi. Bizler de Focus Home Interactive ve Dontnod Entertainment ekiplerinin birçok oyunlarını oynadık ve şimdi de bahsetmiş olduğumuz oyunu merakla bekliyoruz. Ayrıca oyun çıktığı zaman sizlere de bir inceleme sunmaya çalışacağız mutlaka. Bu yüzden, sizler de bu oyunu merak ediyorsanız, inceleme için bizleri takip edebilirsiniz.

Etiketler:

Yazar Hakkında

Kaan Gezer

Kurucu

Video oyunlarını ve müzik bestelemeyi seven bir kişi.

Tüm yazıları göster