Tom Clancy’s Rainbow Six Siege oyununda Operation Steel Wave başladı

Tom Clancy's Rainbow Six Siege oyununa iki yeni operatör ve daha fazlası geldi.

Ubisoft, Tom Clancy’s Rainbow Six Siege oyununun beşinci senesinin ikinci sezonu olan Steel Wave operasyonunun, UPLAY+ da dahil olmak üzere PlayStation 4, Xbox One ve PC üzerinden kullanılabileceğini duyurdu. Steel Wave operasyonu, tamamen elden geçirilmiş bir Ev haritasına ve birçok oyun değişikliklerine ek olarak, Norveç ve Güney Afrika’dan yeni bir Saldıran ve Savunan olarak gelen Ace ve Melusi’yi tanıttı. Şimdi, dilerseniz bu operatörlere biraz daha yakından bakalım.

Rainbow Six Siege

Tom Clancy’s Rainbow Six Siege, kendisini bir kez daha genişletiyor

Year 5 Pass sahipleri yeni operatörlerle hemen oynayabilirken, geri kalan oyuncular 23 Haziran 2020 tarihinden itibaren Nam veya R6 Kredilerini kullanarak bu operatörleri açabilecekler. Ev haritası yenilemesi de dahil olmak üzere ek sezonluk yeni içerikler tüm oyunculara ücretsiz olarak sunulmaktadır. Beşinci sezonun ikinci sezonu, 29 Haziran 2020 tarihinde Battle Pass: Tour De Force ögesini de ağırlayacak.

Norveçli saldıran taraf olan Ace, dikey herhangi bir yüzeye yapışan ve birbiri ardına 3 panele kadar yavaşça yıkan, atılabilir ve yapışkan bir cihaz olan S.E.L.M.A. ile donatılmıştır. S.E.L.M.A. cihazı neredeyse tüm savunma cihazlarına atılabilir ve onları kolları veya su patlayıcıları ile yok edebilir. Güney Afrikalı savunan olan Melusi ise, Banshee konuşlandırılabilir elektronik cihazlarla donatılmıştır. Doğrudan görüş alanında olan tüm saldıranlara yavaşlama etkisi uygular. Banshee, bir saldıran menziline girdiğinde tanımlanabilir bir ses çıkardığı için bir istihbarat aygıtı olarak da kullanılabilir.

Bu iki yeni operatöre ek olarak, oyuncular yeniden elden geçirilip yeniden tasarlanmış bir Ev haritasını keşfedebilecekler. Ev sahipleri hem ailesini, hem de kat planlarını genişletti, iki katlı büyük bir eklenti, oyuncuların çarpışacakları yeni hedef alanları ve giriş noktaları ekledi. Harita üzerinde, oyun tekniğini geliştirmek amacıyla ek değişiklikler de deneyimlenebilir. Steel Wave operasyonu ayrıca savunanların yeni bir ikincil aygıtı olan Yakınlık Alarmını tanıttı. Bu küçük, atılabilir yapışkan cihaz, yaklaşıp görüş alanına giren bir saldıran olduğunda savunanları yüksek sesle uyaran önemli bir ikaz aracıdır.

Kurucu
Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır Arası Geri Bildirimler
Tüm yorumlara bak.
0
Yorumlarınızı merakla bekliyoruz. x
()
x