Mavi Kol, gönüllü yazarlar arıyor. Detaylar için lütfen buraya tıklayın.

Tom Clancy’s Rainbow Six Siege için Operation Steel Wave, tam olarak gösterildi

Tom Clancy's Rainbow Six Siege, beşinci senesinin ikinci sezonuna başlıyor.

Şu anda beşinci senesi içerisinde bulunan Tom Clancy’s Rainbow Six Siege oyununun ikinci sezonu olan Operation Steel Wave, Ubisoft tarafından tam olarak gösterildi. Yapılan bir canlı yayın ile gösterilen yeni sezon, anladığımız kadarıyla oyuna Ace ve Melusi operatörlerini getirecek. Bunun üzerine bir de oyunun ikonik haritalarından biri olan House haritası yenilenecek. Bu yeni sezona ait içerikleri 19 Mayıs 2020 tarihinden itibaren test sunucuları üzerinde de deneyebilmeniz mümkün olacak efendim.

Rainbow Six Siege

Tom Clancy’s Rainbow Six Siege, önemli bir sezona imza atıyor

Ubisoft ekibinin söylediğine göre Ace, Norwegian Home Guard tarafından geliyor olacak. S.E.L.M.A. isimli bir ekipmana sahip olacak olan Ace, bu ekipman sayesinde neredeyse tüm yıkılabilir yüzeylerde delik açabilecek. Meluse ise South African National Defence Force tarafından gelecek. Kendisi de Banshee isimli bir ekipmana sahip olacak. Bu ekipman, yakınlarda bir düşman olduğu zaman operatörleri uyaracak. House haritasında ise taktiksel değişiklikler yer alacak ve oyuncular, stratejilerini gözden geçirecek.

Bu arada, haberimizin en tepesinden de izleyebileceğiniz üzere Tom Clancy’s Rainbow Six Siege oyununun yeni sezonunun tanıtıldığı video, Türkçe alt yazı desteği ile geliyor. Bu sayede oyuncular, sezonda nelerin değiştiğini çok daha büyük bir rahatlıkla anlayabiliyor. Eğer sizler de bu oyunu çok yakından takip ediyorsanız, Ubisoft tarafından yayımlanmış olan yeni sezon anlatımı ve tanıtımı videosuna, haberimizin en tepesinden bir göz atmanızı öneriyoruz. Yeni sezon, çok yakında başlamış olacak!

Kurucu
Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır Arası Geri Bildirimler
Tüm yorumlara bak.
0
Yorumlarınızı merakla bekliyoruz. x
()
x