Mavi Kol, gönüllü yazarlar arıyor. Detaylar için lütfen buraya tıklayın.

Tom Clancy’s Rainbow Six Siege oyununa Operation Steel Wave ile gelecek operatörler tanıtıldı

Tom Clancy’s Rainbow Six Siege için iki farklı operatör geliyor.

Geçtiğimiz günlerde Tom Clancy’s Rainbow Six Siege oyununun yeni sezonu olan Operation Steel Wave gösterilmişti. Yalnız bu gösterim tam olarak yapılmamıştı, sadece sezona ait ufacık bir video gösterilmişti. Bugün ise Ubisoft, bahsi geçen sezon ile oyuna eklenecek olan operatörleri detaylandırdı. Ayrıca bu sezonun tam duyurusunun ne zaman yapılacağı da şirket tarafından resmi olarak açıklandı.

Rainbow Six Siege

Tom Clancy’s Rainbow Six Siege için hangi yeni operatörler gelecek?

Yapılan açıklamalara ve yayımlanan videolara bakacak olursak, Tom Clancy’s Rainbow Six Siege için gelecek olan ilk yeni operatör, Håvard Haugland olacak. Norveçli olan Håvard Haugland, oyun içinde Ace diye bir takma ada sahip olacak. İkinci operatör ise Thandiwe “Melusi” Ndlovu olacak. İki operatörün de farklı kullanım şekilleri olacak ve oyuna daha da fazla derinlik gelecek gibi görünüyor efendim.

Tom Clancy’s Rainbow Six Siege oyununun yeni sezonu, Ubisoft tarafından ilk kez gösterildi. Eğer bu gösterime bakacak olursak, sezonun adının Operation Steel Wave olduğunu görebiliyoruz ve yine aynı sezona ait çok kısa bir görüntüyü, Twitter üzerinden izleyebiliyoruz. Yalnız, yeni sezon hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için o kısa görüntüyü izlemenize gerek yok; sezonun operatörleri sızdırıldı bile. Bu bilgi, bir ResetEra kullanıcısı olan Kormora tarafından geliyor. Kendisi, daha önce benzer bilgiler sızdırmıştı.

Ortaya çıkan söylentilere göre Operation Steel Wave ile oyuna eklenecek olan ilk operatör, piramit şeklinde bir alet kullanacak ve bu sayede de düşman, kendisini gördüğü zaman otomatik olarak yavaşlayacak. Bu yetenek, defans tarafına gelecek olan operatörde yer alacak. Saldırı tarafındaki operatör ise sert duvarları ve diğer barikatları kırabilme özelliğine sahip olacak. Zaten sezonun temasından böyle bir şey olabileceğini de çok büyük bir rahatlık ile anlayabiliyorsunuz. Bu söylentilere şaşırmamak gerekiyor şu an.

Söylentilerin devamına göre duvarları kırabilecek olan operatör, Ace adına sahip olacak ve kendisi Norveç bölgesinden gelecek. Melusi ise Güney Afrika tarafından gelen defans operatörü olacak. Ayrıca bu sezon ile yeni bir savaş bileti ögesinin oyuna ekleneceği, oyunun ikonik House haritasının tekrar elden geçirileceği ve yeni kozmetik ögelerin oyuncularla buluşturulacağı da biliniyor. Ubisoft, şimdilik bu sezonun ne zaman çıkacağını açıklamadı ama muhtemelen Haziran 2020 içerisinde yeni sezon başlayacak.

Mavi Kol
Kurucu
Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır Arası Geri Bildirimler
Tüm yorumlara bak.
0
Yorumlarınızı merakla bekliyoruz. x
()
x