Mavi Kol, gönüllü yazarlar arıyor. Detaylar için lütfen buraya tıklayın.

Tom Clancy’s Rainbow Six Siege için Operation Steel Wave göründü

Tom Clancy's Rainbow Six Siege oyununun yeni sezonu muhtemelen Haziran 2020'nin başında başlamış olacak.

Tom Clancy’s Rainbow Six Siege oyununun yeni sezonu, Ubisoft tarafından ilk kez gösterildi. Eğer bu gösterime bakacak olursak, sezonun adının Operation Steel Wave olduğunu görebiliyoruz ve yine aynı sezona ait çok kısa bir görüntüyü, Twitter üzerinden izleyebiliyoruz. Yalnız, yeni sezon hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için o kısa görüntüyü izlemenize gerek yok; sezonun operatörleri sızdırıldı bile. Bu bilgi, bir ResetEra kullanıcısı olan Kormora tarafından geliyor. Kendisi, daha önce benzer bilgiler sızdırmıştı.

Rainbow Six Siege

Tom Clancy’s Rainbow Six Siege için iki yeni operatör yolda

Ortaya çıkan söylentilere göre Operation Steel Wave ile oyuna eklenecek olan ilk operatör, piramit şeklinde bir alet kullanacak ve bu sayede de düşman, kendisini gördüğü zaman otomatik olarak yavaşlayacak. Bu yetenek, defans tarafına gelecek olan operatörde yer alacak. Saldırı tarafındaki operatör ise sert duvarları ve diğer barikatları kırabilme özelliğine sahip olacak. Zaten sezonun temasından böyle bir şey olabileceğini de çok büyük bir rahatlık ile anlayabiliyorsunuz. Bu söylentilere şaşırmamak gerekiyor şu an.

Söylentilerin devamına göre duvarları kırabilecek olan operatör, Ace adına sahip olacak ve kendisi Norveç bölgesinden gelecek. Melusi ise Güney Afrika tarafından gelen defans operatörü olacak. Ayrıca bu sezon ile yeni bir savaş bileti ögesinin oyuna ekleneceği, oyunun ikonik House haritasının tekrar elden geçirileceği ve yeni kozmetik ögelerin oyuncularla buluşturulacağı da biliniyor. Ubisoft, şimdilik bu sezonun ne zaman çıkacağını açıklamadı ama muhtemelen Haziran 2020 içerisinde yeni sezon başlayacak.

Kurucu
Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır Arası Geri Bildirimler
Tüm yorumlara bak.
0
Yorumlarınızı merakla bekliyoruz. x
()
x