Mavi Kol, gönüllü yazarlar arıyor. Detaylar için lütfen buraya tıklayın.

Tom Clancy’s Rainbow Six Siege, kutulu olarak yeni nesil konsollarda çalışacak

Eğer Tom Clancy's Rainbow Six Siege oyununun şimdiki nesil için diskine sahipseniz, yeni nesilde de bu oyunu oynayabileceksiniz.

Son güncelleme:

Xbox Series X konsolunun tüm Xbox oyunlarını oynatacağını biliyoruz. Yalnız, PlayStation 5 konsolunun şimdilik sadece 100 adet PlayStation 4 oyununu çalıştıracağı biliniyor. Ubisoft tarafından yapılan yeni bir açıklamaya göre ise o oyunlardan bir tanesi Tom Clancy’s Rainbow Six Siege olacak. Ekibin söylediğine göre bu oyunun PlayStation 4 veya Xbox One için diskine sahipseniz, aynı diski yeni nesil konsolunuzda da kullanabileceksiniz. Bu sayede de yeni nesilde oyun deneyiminize devam edebileceksiniz.

Rainbow Six Siege

Tom Clancy’s Rainbow Six Siege, iki nesli adeta birleştirecek

Ubisoft tarafından yapılan açıklamalara göre bahsetmiş olduğumuz bu rekabetçi video oyunu, PlayStation 5 ve Xbox Series X konsollarında dijital olarak yer alacak. Eğer bu nesilde, bu oyunu dijital olarak satın aldıysanız, yeni nesilde de oynamaya devam edebileceksiniz. Bu durum, oyunların disk sürümleri için de geçerli olacak. Eğer bu nesilde kutulu olarak oyunu satın aldıysanız, yeni nesilde de aynı diski kullanarak oyun deneyiminize devam edebilmeniz mümkün olacak. Bunun haricinde Ubisoft, farklı olayları da destekleyecek.

Ubisoft, daha önce bazı açıklamalar yapmıştı. Bu açıklamalara göre iki nesildeki oyuncular, birlikte bu oyun deneyimini yaşayabilecekti. Aynı zamanda, nesiller arasında kayıt dosyalarınızı da aktarabileceksiniz. Bu sayede, şimdiki nesildeki hesabınızı, yeni nesilde de kullanabileceksiniz. Tom Clancy’s Rainbow Six Siege, bu nesilde oldukça kaliteli deneyimler yaşattı oyunculara. Şimdi görüyoruz ki Ubisoft, aynı deneyimi yeni nesilde de devam ettirecek ve oyuncular, bu rekabetçi oyundan çok da mahrum kalmayacak.

Kurucu
Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır Arası Geri Bildirimler
Tüm yorumlara bak.
0
Yorumlarınızı merakla bekliyoruz. x
()
x