Mavi Kol, gönüllü yazarlar arıyor. Detaylar için lütfen buraya tıklayın.

Tom Clancy’s Rainbow Six Siege için Void Edge Operasyonu çıktı

Tom Clancy's Rainbow Six Siege, iki yeni operatör ve çok daha fazlasına kavuştu.

Bugün Ubisoft, Tom Clancy’s Rainbow Six Siege oyununun 5. yılının ilk sezonu olan Void Edge Operasyonu içeriğini Ubisoft şirketinin PC için abonelik hizmeti olan UPLAY+ dahil olmak üzere PlayStation 4, Xbox One ve PC için çıktığını duyurdu. Void Edge Operasyonu oyuna iki yeni Operatör katıyor; Hollandalı Iana ve Ürdünlü Oryx.

Oregon haritası, oynanabilirliği ve estetiği geliştirmek için diğer birçok iyileştirmenin yanı sıra tamamen elden geçirildi. Son olarak Ash, Crystal Dynamics ekibinin ikonik karakteri Lara Croft karakterine dayanan tam bir sete sahip oluyor.

Tom Clancy's Rainbow Six Siege için Void Edge Operasyonu çıktı

Tom Clancy’s Rainbow Six Siege, yeni içeriklerle güncellendi

Year 5 Pass ögesinin sahipleri yeni Operatörlerle hemen oynayabilirken; geri kalan oyuncular 17 Mart 2020 tarihinden itibaren Nam veya R6 Kredilerini kullanarak bu Operatörleri açabilecekler. Oregon harita yenilemesi de dahil olmak üzere ek sezonluk yeni içerikler tüm oyunculara ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Iana, İkiz Çoğaltıcı ile uzaktan holografik kopyasını kontrol eden Hollandalı yeni Saldıran. Çoğaltıcı mevzilendirdiğinde, çok az kötü sonuçla veya bir sorun çıkarmadan keşif yapabilir. Iana’nın kendisi gibi hareket edebilir ve ses çıkarabilir, ancak ikincil cihazları kullanamaz, ateş edemez veya yakın saldırıda bulunamaz.

Çoğaltıcı bir zaman sınırlamasına sahiptir veya herhangi bir zaman içinden çıkılabilir. Çoğaltıcı, Iana’nın rakiplerini kandırmak veya bilgi toplamak amacıyla kullanılır. İkiz Çoğaltıcı eğer bir Savunan tarafından tespit edilir ve yok edilirse, Iana’ya yok edenin yerini bulmasında yardımcı olabilir, ancak rakiplerine yeniden konumlanmaları için birkaç değerli saniye verecektir.

Oryx, bu Ürdünlü savunanın özel kabiliyeti Remah Atılımı. Hızı, etkin bir şekilde dolaşmasına ve kısa mesafeleri çok çabuk bir şekilde kat etmesini sağlar. Rakipleri yere devirmek için de kullanılabilir. Oryx, yıkılabilir duvarlardan da geçerek geniş bir açıklık oluşturabilir, ancak bu şekilde Remah Atılımı her kullanıldığında kendine hasar verir.

Ek olarak, Oryx, açık kapaklarla etkileşimde bulunma konusunda eşsiz bir yeteneğe sahiptir. Hızlı bir rotasyon için hemen tırmanabilir veya göz atmak veya doğru anı beklemek için kenara asılı kalabilir. Asılı olduğu sürece, Oryx yukarı çıkmanın çok tehlikeli olduğunu görürse geri inmeyi de tercih edebilir.

Harita yenilemeleri gelmeye devam ediyor ve Void Edge Operasyonu ile sıra Oregon’a geldi. Güncellenmiş bir görünümle, çoğu alan daha açık hale gelip yapılandırılmıştır. Ayrıca yeni erişim ve dönüş noktaları da vardır. Büyük Kule şimdi doğrudan Mutfak’a bağlanıyor ve bodrum katından zemin kata çıkan yeni bir alan vardır. Bazı kapılar da kaldırılmıştır.

Kurucu
Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır Arası Geri Bildirimler
Tüm yorumlara bak.
0
Yorumlarınızı merakla bekliyoruz. x
()
x