Bizimle birlikte çalışacak gönüllü yazarlar arıyoruz! Detaylar için buraya tıklayabilirsiniz.

Tom Clancy’s Rainbow Six Siege oyununa operatör olarak Tom Clancy’s Splinter Cell evreninden bir isim geliyor olabilir

Tom Clancy's Rainbow Six Siege oyununun şimdiki senesinin üçüncü ve dördüncü sezonun operatörleri sızdırıldı.

Tom Clancy’s Rainbow Six Siege oyununun şu anda beşinci senesi yaşanıyor ve bu senede oyuncuların karşısına çıkacak olan sadece iki adet sezon kaldı. Bu sezonlar, üçüncü ve dördüncü sezon olarak geçiyor. Daha önce bu oyun hakkında doğru bilgiler sızdırmış olan bir isim, bahsi geçen sezonlarda hangi operatörlerin ekleneceğini ortaya çıkarttı. Sızdırmalara göre beşinci senenin üçüncü sezonunda, oyuna oldukça önemli bir evrenden operatör gelecek. Gelin, bu konunun detaylarına hemen aşağıdan bakalım.

Rainbow Six Siege

Tom Clancy’s Rainbow Six Siege, başka bir evrenle birleşiyor

Söylentilere göre Tom Clancy’s Rainbow Six Siege oyununun beşinci senesinin üçüncü sezonda, oyuna eklenecek olan operatör, Tom Clancy’s Splinter Cell evreninden gelecek. Bu operatör, duvarlara takılabilen ve sonucunda da duvarların ötesini görmenizi sağlayabilen bir araca sahip olacak. Bu operatörün kod adı Scout olacak ve muhtemelen silah olarak da SC3000X kullanacak. Üçüncü sezonda oyuna sadece bir operatör eklenecek ve bu operatör de saldırı temelli olacak. Peki, dördüncü sezonda ne olacak?

Söylentilere göre dördüncü sezonun operatörü, defans temelli olan Aruni olacak. Aruni, Laser Reinforcement isimli bir araca sahip olacak. Ayrıca bu operatör ne yazık ki yeni bir silaha sahip olmayacak; Aruni, oyunda halihazırda yer alan silahlardan bir tanesini kullanacak. Bu arada, haberimizi sonlandırmadan önce başka bir Ubisoft yapıtına daha değinmek istiyoruz: Ubisoft, sadece birkaç saat sonra For Honor oyununun dördüncü senesinin ikinci sezonu tanıtılacak. Bu tanıtım, YouTube üzerinden yapılacak.