Tom Clancy’s Rainbow Six Siege için farklı Ubisoft oyunlarından operatörler gelebilir

Tom Clancy's Rainbow Six Siege oyununa hangi Ubisoft ürününden karakter gelebilir?

Senelerdir hayatımızda olan Tom Clancy’s Rainbow Six Siege, Ubisoft tarafının en popüler oyunlarından biri. Bu popüler oyuna her sezon yeni operatörler geliyor ve oyunun dengesi de her defasında değişiyor. Şimdi ise Ubisoft, her sezon oyuna yeni eklenen bu operatörler hakkında yeni açıklamalar yaptı. Bu açıklamalara göre bahsi geçen video oyununa farklı Ubisoft ürünlerindeki karakterler, operatör olarak gelebilir. Hatta böyle bir durum ile önümüzdeki sezonlar içerisinde bile karşımıza çıkabilir gibi görünüyor.

Rainbow Six Siege

Tom Clancy’s Rainbow Six Siege için hangi oyundan, hangi karakterler gelebilir?

DualShockers ekibi Ubisoft ile bir röportaj gerçekleştirdi. Bu röportaj sırasında DualShockers, tamamen eğlencesine, “Ubisoft markasına ait oyunlardan herhangi bir karakteri, Tom Clancy’s Rainbow Six Siege için operatör olarak getirecek olsanız, bu hangi karakter olurdu?” şeklinde bir soru sordu. Ubisoft ise bu soruyu çok ciddiye aldı ve oldukça önemli bir cevap verdi. Bu cevaptan hemen aşağıdan bahsedeceğiz ama bu cevaba bakarsak, Ubisoft şirketinin bu konu hakkında ciddi planları bulunuyor olabilir.

Ubisoft bu konu hakkında, “Bu oldukça ilginç bir soru. Ben bu soruyu pas geçeceğim; çok ilginç bir noktaya değindiniz. Bence, bütün karakterlerimiz bu oyuna çok güzel ekler olacaktır. Bu sene içerisinde oyuna eklenecek olan operatörlere dikkat edin, belki ilgi çekici bazı isimlerle karşılaşabilirsiniz.” şeklinde bir cevap ile karşımıza çıktı. Burada, tanıdık karakterlerin geri döneceği mi kast edildi, yoksa tamamen sıfırdan ilgi çekici karakterlerin tasarlanacağından mı bahsedildi, ne yazık ki bilemiyoruz.