The Walking Dead: The Final Season için kısacık ama yepyeni bir video daha yayımlandı

14 Ağustos 2018 tarihinde ilk bölümü ile karşımıza çıkacak olan The Walking Dead: The Final Season, bir süredir yeni görüntüleri ile karşımıza çıkmıyordu. Bu gelenek, Telltale Games tarafından yayımlanan kısa ama etkileyici bir video ile bozuldu. Çünkü oyunun geliştirici ekibi, resmi YouTube kanalları üzerinden oyunları için yepyeni ama ne yazık ki kısacık bir tanıtım videosu yayımladı. Eğer dilerseniz bahsettiğimiz bu videoya haberimizin en altından sizler de göz atabilirsiniz.

The Walking Dead: The Final Season

The Walking Dead: The Final Season ile son kez maceraya çıkacağız

Haberimizin başında da dediğimiz gibi, bu video oyunu tüm önemli platformlar için 14 Ağustos 2018 tarihinde çıkışını gerçekleştirecek. Tabii ki Telltale Games, geliştirdiği video oyunlarını bölüm bölüm yayımlamaktan hoşlandığı için 14 Ağustos 2018 tarihinde bu oyunun sadece ilk bölümünü göreceğiz. Ayıca bu video oyunu, Telltale Games ekibinin oldukça eski olan oyun motoru ile geliştirilen son video oyunu olacak.

Dediğimiz gibi, Telltale Games eski oyun motorunu bırakacak ve bu oyundan sonraki tüm video oyunları, Unity oyun motoru ile geliştirilecek. Yani, The Wolf Among Us oyununun ikinci sezonu, Unity ile geliştirilmiş olacak ve muhtemelen oyunculara her açıdan birçok yenilik sunulmuş olacak.

Kurucu

Yorumlar

avatar
  Abone Ol  
Bildir