Geçtiğimiz günlerde resmi olarak ilk videosu yayımlanan The Walking Dead: The Final Season, bugün de ülkemizde ön siparişe açıldı. PlayStation Store üzerinden aldığımız verilere göre oyunun PlayStation 4 ve PlayStation 4 Pro üzerindeki fiyatı sadece 70 lira. Ayrıca bu fiyat, oyun için çıkacak olan tüm bölümleri kapsıyor, tek bir bölümü değil. Bu da yetmezmiş gibi, The Walking Dead: The Final Season oyununa ön sipariş verenler, çok güzel bir hediyeye sahip oluyor.

The Walking Dead: The Final Season

The Walking Dead: The Final Season, büyük bir hediye ile geliyor

Oyunun PlayStation Store sayfasına göre, ön siparişiniz tamamlandığı an The Walking Dead Collection paketi sizin oluyor. Bu paket içerisinde grafikleri yenilenmiş, performansı iyileştirilmiş olan tüm The Walking Dead oyunları bulunuyor. Yani, Telltale Games tarafından geliştirilmiş olan toplam 5 video oyunundan bahsediyoruz. Eğer bu paketi tek başına satın almaya kalkarsanız indirimsiz fiyatı ile 180 lira ödüyorsunuz. Bu yüzden 70 liralık bir ön siparişte böyle bir paketin veriliyor olması, ciddi anlamda kaçırılmaması gereken bir fırsat.

Tabii The Walking Dead Collection haricinde The Walking Dead: The Final Season için ön sipariş verirseniz 6 adet de profil fotoğrafına sahip oluyorsunuz. Yalnız bu ön sipariş hediyesi, PlayStation Store’a özel. Steam ve Microsoft Store üzerinde tahmin edebileceğiniz gibi böyle bir hediye bulunmuyor.

Yıllarca yollarda hem canlı hem ölü tehlikelerle karşılaştıktan sonra terk edilmiş bir okul, Clementine ve AJ’nin sonunda bir eve sahip olma fırsatı olabilir. Fakat orayı korumak için fedakarlık yapılması gerekecek. Bu heyecanlı ve duygusal final sezonunda yapacağın seçimler, ilişkilerini etkileyecek, dünyanı şekillendirecek ve Clementine’ın hikayesinin nasıl biteceğini belirleyecek.