The Last of Us Part II, State of Play sırasında gösterilecek

The Last of Us Part II, uzun zamandır üzerinde bulunan sessizliği, 24 Eylül 2019 tarihinde bozacak.

Sizlere daha önce birkaç farklı haber aktarmıştık. Bu haberlerin ilkine göre The Last of Us Part II için 24 Eylül 2019 tarihinde bir medya etkinliği gerçekleştirilecek idi. İkinci haberimizde de aynı tarihte Sony ve PlayStation tarafından bir State of Play bölümünün yayımlanacağını söylemiştik. Şimdi ise Naughty Dog tarafından yapılan açıklamalara göre The Last of Us 2, State of Play sırasında da gösterilecek.

The Last of Us

The Last of Us 2 oyununu tekrar görmeye hazır mısınız?

Naughty Dog, bahsi geçen program sırasında tam olarak nelerin gösterileceğini tabii ki söylemedi ama State of Play, 20 dakikalık bir etkinlik olacak. Bu noktada da programın yarısının bu video oyununa ayrılabileceğini tahmin ediyoruz ki bu bile sadece 10 dakika ediyor. Ayrıca, Naughty Dog tarafından bazı önemli sosyal medya hesaplarının profil fotoğraflarının değiştirildiğini de belirtmek isteriz. Yani, önemli haberler de geliyor olabilir.

Bazı oyuncuların tahminine göre medya etkinliği aracılığı ile The Last of Us Part II için ön incelemeler yayımlanacak; State of Play sırasında da bu video oyunu için öncelikle bir oynanış videosu göreceğiz, ardından da çıkış tarihine tanıklık edeceğiz. Tabii tüm bunlar da bu video oyununun 2020 senesinin ilk çeyreğinde çıkacağını doğrular gibi; çıkış tarihi daha ileride olsaydı, bu tip bir aktivitenin yapılabileceğini düşünmüyoruz.

Haberimizi sonlandırmadan önce küçük bir söylentiye de yer vermek istiyoruz. ResetEra üzerinden çıkan bazı söylentilere göre Sony ve Naughty Dog, State of Play sırasında The Last of Us 2 oyununun çoklu oyunculu modunu gösterecek. Bu yapıt için çoklu oyuncu temelli bir modun geleceğini biliyorduk ama böyle bir gösterim, şu an birçok oyuncu için hayal kırıklığı yaşatabilir.

Kurucu
Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır Arası Geri Bildirimler
Tüm yorumlara bak.
0
Yorumlarınızı merakla bekliyoruz. x
()
x