Bizimle birlikte çalışacak yeni yazarlar arıyoruz. Detaylar için lütfen buraya tıklayın.

The Last of Us Part II için Eylül 2019’da bir etkinlik düzenlenecek

The Last of Us Part II, bu ay içerisinde karşımıza bir medya etkinliği ile çıkacak.

Bir süredir sessizliğini koruyan Naughty Dog, bu sessizliği bir medya etkinliği ile bozmayı planlıyor. Nereden mi biliyoruz? Hemen anlatalım: The Game Awards ve Gamescom Opening Night Live şovlarının sunucusu olan Geoff Keighley, Twitter üzerinden The Last of Us Part II için düzenlenecek bir medya etkinliğini duyurdu. Bu etkinlikte tam olarak neler gerçekleşecek, bilemiyoruz ama The Last of Us 2 için birkaç ufak tahminimiz de bulunmuyor değil hani.

The Last of Us 2

The Last of Us 2 oyununun çıkış tarihi mi verilecek?

Bahsetmiş olduğumuz bu medya etkinliği hakkında şu an çok fazla bir şey bilmiyoruz. Bilgilerimiz arasında, etkinliğin Amerika Birleşik Devletleri içerisinde gerçekleştirileceği bulunuyor. Bir de bu etkinlik için açıklanan tarihin 24 Eylül 2019 olduğunu biliyoruz. Bizler bu etkinlikte yer alamayacağız ama birçok farklı medya platformu, etkinlikte olacaktır ve gerekli bilgiler de kendileri tarafından aktarılacaktır. Hatta işin içinde Geoff Keighley olduğu için bu etkinlik, canlı olarak da yayımlanabilir.

Oyuncular ise bahsi geçen etkinlik sırasında The Last of Us Part II oyununun çıkış tarihinin verileceğini düşünüyor. Biz ise bu etkinliğin garip bir zamanlamaya sahip olduğunu düşünüyoruz; Sony, Aralık 2019 içerisinde PlayStation Experience 2019 etkinliğini gerçekleştirecektir ve böyle büyük bir bilgi de bu etkinlik sırasında verilmelidir. Tabii medya etkinliğinde yeni oynanış görüntüleri filan da yayımlanabilir ama tüm bunların PlayStation Experience 2019 için saklanması bize daha mantıklı gelmekte.

Peki, bu konu hakkında sizler ne düşünüyorsunuz? Sizce medya etkinliğinde The Last of Us 2 için neler gösterilecek? Bu oyunun yeni bir oynanış videosunu mu göreceğiz? Yoksa bu video ile bir çıkış tarihi de mi verilecek? Yoksa bu etkinlik, sadece basına özel olacak ve basın da karşımıza ön incelemeler ile mi çıkacak? Konu hakkında bolca soru işaretimiz var ve umuyoruz ki çok yakında tüm bu soru işaretlerine elveda diyeceğiz.

Kurucu

Yorumlar

avatar
  Abone Ol  
Bildir