Ekibimize yeni yazarlar arıyoruz. Detaylı bilgi için lütfen buraya tıklayınız.

The Last of Us Part II oyununun çıkış tarihi, bir sonraki State of Play programında verilebilir

Söylentilere göre bir sonraki State of Play programı da Kasım 2019 içerisinde gerçekleştirilecek.

Seneler önce duyurulmuş olan ve en son 1 seneden biraz daha uzun bir süre önce karşımıza çıkmış olan The Last of Us Part II, bazı söylentilere göre birkaç ay sonra tekrar karşımıza çıkabilir. Hatta bu sırada The Last of Us 2 için bir çıkış tarihi bile verilebilir. Biraz bu söylentileri sizlere sunacağız ama söylentilerin kaynağının pek güvenilir olmadığını ve bilgilerin yalan olabileceğini belirtmek istiyoruz.

The Last of Us 2

The Last of Us 2, Mayıs 2020’de mi çıkacak?

Bizlerin pek inanmadığı bu söylentilere göre yeni State of Play programı, 1 Ekim 2019 tarihinde gerçekleştirilecek. Bu program, önceki programlardan biraz daha uzun olacak ve program sırasında Death Stranding oyununun çıkış videosu yayımlanacak; Star Wars Jedi: Fallen Order için bir tanıtım videosu yayımlanacak ve en sonda da The Last of Us Part II için bir çıkış tarihi verilecek.

Söylentilere göre The Last of Us 2, State of Play sırasında Mayıs 2020 için duyurulacak. Yalnız, böylesine bir video oyununun 1 Ekim 2019 tarihinde, bir State of Play yerine; Outbreak Day sırasında, 26 Eylül 2019 tarihinde çıkış tarihin verilmesi bize daha mantıklı geliyor. Ayrıca, Star Wars Jedi: Fallen Order oyununun reklam hakları Sony değil, Microsoft cephesinde. Bu sebepten ötürü de söylentilerin yalan olduğunu düşünüyoruz.

Söylentilerin devamına göre Sony, Mayıs 2020 tarihine kadar Death Stranding ve The Last of Us Part II oyunları üzerinden ilerleyecek; bu oyunlar için bolca reklam göreceğiz. Mayıs 2020’den önce gerçekleştirilecek olan kurumsal bir etkinlik olan PlayStation Meeting 2020 sırasında ise PlayStation 5 ve Ghost of Tsushima hakkında bilgiler verilecek. Ayrıca, yenilenmiş PlayStation VR donanımının da 2021 mali senesinin içerisinde çıkacağı söyleniyor.

Kurucu

Yorumlar

avatar
  Abone Ol  
Bildir