Bizimle birlikte çalışacak yeni yazarlar arıyoruz. Detaylar için lütfen buraya tıklayın.

The Last of Us Part II için hiç kimse hazır değil

Bunu, oyunda Joel karakterini canlandıracak olan Troy Baker söylüyor.

Sony tarafından birkaç sene önce duyurulmuş olan The Last of Us Part II, geliştirilme sürecine tam gaz devam ediyor. Birçok söylentiye göre bu video oyunu, çıkışını 2020 senesinin ilk çeyreğinde PlayStation 4 ve PlayStation 4 Pro için gerçekleştirecek. Bu yüzden de oyuncular oldukça heyecanlı bir şekilde bu video oyununu benziyor ama Troy Baker, aslında hiç kimsenin The Last of Us 2 oyununa hazır olmadığını düşünüyor.

The Last of Us 2

The Last of Us 2 için siz hazır mısınız?

Comic-Con International: Manchester 2019 sırasında sahneye çıkan ve The Last of Us Part II hakkında konuşan Troy Baker; bu konuşmalar sırasında hiç kimsenin bu oyun için hazır olmadığını belirtti. Outbreak Day, 28 Eylül 2019 tarihinde kutlanacak. Bu gün, The Last of Us oyununun evreninde zombi salgının başladığı gün ve oyuncular, bu günde yeni bir bilginin sahibi olmayı umuyor. Belki bu günde oyuncular, oyun için hazır bir hale getirilebilir.

Geçtiğimiz senelerde kutlanan her Outbreak Day, oldukça önemli geçmişti. Hatta The Last of Us 2 oyunu duyurulmadan önce gerçekleşen Outbreak Day sırasında açık bir şekilde serinin ikinci oyunu gösterilmişti ama bunu kimse anlayamamıştı. Bu sebepten ötürü de Sony ve Naughty Dog ekiplerinin bu sene de büyük bir şey yapması bekleniyor. Eğer söylentiler doğruysa ve bu oyun, 2020 senesinin ilk çeyreğinde çıkacaksa, Outbreak Day sırasında bu oyunun çıkış tarihini bile alabiliriz.

Tabii ki böylesine önemli bir gün için Sony; Outbreak Day yerine PlayStation Experience 2019 etkinliğini de tercih edebilir ama henüz bu etkinliğin gerçekleşip, gerçekleşmeyeceğini bilemiyoruz. E3 2019 etkinliğine katılmamış olan Sony, bu seneyi oldukça sessiz geçirmiş olacak eğer ortada bir PlayStation Experience 2019 etkinliği olmazsa da.

Kurucu

Yorumlar

avatar
  Abone Ol  
Bildir