Daha önce Xbox ve Microsoft ekiplerinin sunumlarında karşımıza çıkan Tom Clancy’s The Division 2, doğal olarak Ubisoft ekibinin sunumunda da göründü. Eğer dilerseniz oyun için yayımlanmış olan videoya haberimizin en altından sizler de göz atabilirsiniz. Oyunun, yayımlanmış olan video ile birçok oyuncuyu kendine çekeceğini düşünüyoruz.

Tom Clancy's The Division 2

Tom Clancy’s The Division 2 yine kendisini gösterdi

Amerika Birleşik Devletleri’nin başkentine gideceğimiz Tom Clancy’s The Division 2 isimli bu video oyunu, yapılan açıklamalara göre PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformları için çıkışını gerçekleştirecekti. Sizleri bilemiyoruz ama oyunun bu şekilde yön değiştirmesi; bizlerin hem hoşuna gitti, hem de çok hoşuna gitmedi. Açıkçası biz ilk oyunun karlı ve basık havasını sevmiştik. Şimdi karşımıza daha canlı, cıvıl cıvıl bir oyun çıkınca garipsedik.

Yine de yapılan açıklamalara göre bahsetmiş olduğumuz video oyunu, Washington, D.C. bölgesini 1:1 ölçeğinde alacak. Bu da demek oluyor ki, oyunun haritası ciddi anlamda büyük olacak. Ubisoft ekibinin büyük haritalarına artık yavaş yavaş alışmaya başlıyoruz. Assassin’s Creed Origins olsun, The Crew 2 olsun, artık ekibin dev gibi haritalar ile karşımıza çıkması, bizi pek şaşırtmıyor.

Son olarak sizlerin de bu video oyunu hakkındaki yorumlarını görmek isteriz. Ubisoft, bahsetmiş olduğumuz video oyunu serisinin ikinci yapıtını böyle bir yola sokarak olumlu bir adım mı attı? Yoksa olumsuz bir adım mı var ortada? Peki ya sizler Tom Clancy’s The Division 2 isimli bu oyunu oynamayı düşünüyor musunuz? Yorumlarınızı mutlaka bekliyor olacağız.

Yazar Hakkında

Kaan Gezer

Kurucu

Video oyunlarını ve müzik bestelemeyi seven bir kişi.

Tüm yazıları göster