Xbox Wire üzerinden gelen yeni bir duyuruya göre State of Decay 2 isimli video oyunu 3 milyon oyuncuyu geçti. Oyunun geliştirici ekibi ise bu başarıyı kutlamak adına, normalde 4 Temmuz 2018 kutlamaları için yayımlanacak olan Bağımsızlık Paketi isimli içeriği, şimdiden oyunculara sunmak istedi. Eğer sizler de bu oyunun sahibi iseniz şimdi bahsettiğimiz paketi indirmeye başlayabilirsiniz. Tabii öncelikle satın almanız gerekecek.

State of Decay 2

State of Decay 2 için kutlama vakti

Xbox One konsol ailesi ve Windows 10 destekli tüm cihazlar için çıkışını yapmış olan bu video oyunu, Xbox Game Pass sistemine de çıkış yaptığı gün eklenmişti. Yani State of Decay 2 oyununun bu şekilde bir oyuncu sayısına ulaşmasına bizler şaşırmadık, yine de geliştirici ekibi tebrik etmek lazım.

Bahsetmiş olduğumuz bu Bağımsızlık Paketi içerisinde sizlerin de aslında yukarıdaki görselde görebileceği içerikler bulunuyor. Bu içeriklerden ilki Pyrohawk, Burninator ve Meatwagon isimli üç adet araç. Bunların haricinde oyuna yeni yakın dövüş silahları da ekleniyor. Bu silahların adı ise The Freedom Ringer, Grillmeister ve BBQ Fork olarak geçiyor. Eğer ateşli silahlardan hoşlanıyorsanız da yeni olarak Pyro Launcher ve Starshank Launcher silahları ile oyunda karşılaşacaksınız. Tüm bunların haricinde, artık oyunda The Block Rocker, Reign o’ Fire, Bouncing Boris ve XL Firework Shell ögeleri de bulunuyor.

Zaten paketin adından ve paketin içeriğinin adından da anlayabileceğiniz gibi, her şey Amerika’nın bağımsızlığını kutlamak adına. Zaten 4 Temmuz 2018 de bunun için kutlanacak. Bahsettiğimiz bu paketin normal satış fiyatı 5 Dolar fakat State of Decay 2 oyununun Ultimate Edition sürümüne sahipseniz, bu paketi ücretsiz olarak indirebiliyorsunuz.

Etiketler: