Bizimle birlikte çalışacak yeni yazarlar arıyoruz. Detaylar için lütfen buraya tıklayın.

Tom Clancy’s Splinter Cell serisinin yeni oyunu, GameStop tarafından duyuruldu

Bir ürünün açıklama yazısı, aynı zamanda bir video oyununun duyurusu mu oldu?

Uzun süredir duyurusu beklenen yapımlardan bir tanesinin, yeni Tom Clancy’s Splinter Cell oyunu olduğunu söyleyebiliriz. Pek çok sızıntı haberiyle birlikte bu serinin yeni oyununun duyurulması beklenen pek çok fuar dönemini geride bıraktık. Ubisoft tarafından henüz hiçbir resmi açıklama gelmemesine rağmen ünlü perakende satış zinciri GameStop, ilginç bir yöntemle bahsettiğimiz oyunu internet sitesi üzerinden duyurdu. Detayları merak eden okurlarımızı hemen alt satırlara alabiliriz.

Splinter Cell

Splinter Cell oyununun listelenmesi bile ima yoluyla yapıldı

En baştan söyleyelim ki GameStop tarafının internet sitesinde listelenen ürün bir video oyunu değil. İşin ilginç kısmı, bir video oyunu satılmamasına rağmen açıklama kısmında yazılanlarda yatıyor. GameStop sitesi, Tom Clancy’s Splinter Cell oyununun en önemli sembolü olan 3’lü yeşil gözlüğün bir benzerini listeledi ve satışa sundu. Bununla birlikte açıklama kısmında yazanlarla birlikte, video oyunu dünyasına önemli bir göndermede bulunuldu.

Bahsettiğimiz ürünün açıklama yazısında, Tom Clancy’s Splinter Cell oyununun 2002 yılında hayatımıza girdiği belirtiliyor. Burada önemli bir durum bulunmuyor fakat açıklamanın devamında, bahsettiğimiz serinin yeni oyununun ufukta olduğu belirtiliyor. Henüz resmi bir açıklaması yapılmayan bu serinin yeni oyununun ufukta olduğunun söylenilmesi de tartışmaları beraberinde getiriyor.

Açıklama yazısının, video oyunu dünyasında ses getirmesi üzerine bahsettiğimiz ilanın, internet sitesi üzerinden kaldırıldığı bilgisini sizlerle paylaşmadan geçmeyelim. Bu arada, Ubisoft tarafından önceki dönemlerde açıklama yapan bazı yetkililerin, haberimize konu olan video oyunu serisinin yeni oyununun elbet bir gün geleceğini söylediğini hatırlatalım. Bakalım bu kez görülen sızıntı haberlerinden sonra Ubisoft tarafından bir duyuru gelecek mi?

Yorumlar

avatar
  Abone Ol  
Bildir