E3 2018 öncesinde Walmart Kanada, E3 2018 sırasında duyurulacak olan birçok oyunu sızdırmıştı. Şimdi ise aynısını Amazon İtalya yapmış olabilir. Çünkü bu mağaza, Tom Clancy’s Splinter Cell, Bloodborne 2 ve çok daha fazlası listeledi. Hatta Bloodborne 2 bir ara ön siparişe bile açıldı, oyuncular bu listeleme üzerinden para ödeyip, oyunu satın alabiliyordu. Tabii Sunset Overdrive 2 ve Nintendo Switch için listelenen Dark Souls Remastered oyunundan bahsetmiyoruz bile.

Splinter Cell

Öncelikle Tom Clancy’s Splinter Cell oyunundan bahsedelim

Dediğimiz gibi Amazon İtalya, Tom Clancy’s Splinter Cell oyununu listeledi fakat bu listeleme bir yer tutucu olarak görünüyor. Halihazırda Ubisoft, bu seriye ait yeni bir video oyunu üzerinde çalıştıklarını açık açık olmasa da söylemişti. Bu yüzden Amazon İtalya, yer tutucu bir ilan açmaya çalıştıysa, pek şaşırmayız. Ayrıca bu oyun; PC, PlayStation 4 ve PC platformları için listelendi. Bunu da söylemeden geçmeyelim.

Şimdi sırada daha ilginç bir listeleme olan Bloodborne 2 var. Sony ve FromSoftware ekiplerinin bu seriden biraz uzaklaştığı düşünülüyordu ama Amazon İtalya bu şekilde düşünmüyor çünkü oyun, PlayStation 4 için listelendi. Hatta Sunset Overdrive 2 oyunu da Xbox One için listelendi. Fakat bizler bu listelemenin doğru olduğunu sanmıyoruz çünkü Sunset Overdrive oyununu geliştiren ekip şu sıralar Sony ile birlikte Marvel’s Spider-Man oyunu üzerinde çalışıyor.

Son olarak Dark Souls Remastered isimli video oyunu da Nintendo Switch için listelendi ve Dreams için de çıkış tarihi verildi. Bu listelemelere göre Nintendo Switch için Dark Souls Remastered, Ağustos 2018 içerisinde çıkacak. Dreams ise PlayStation 4 için Şubat 2019 içerisinde çıkacak. Son olarak belirtelim, bunların hepsi birer söylenti ve özellikle Bloodborne 2 ve Sunset Overdrive 2 listelemelerinden ötürü, bu bilgilere güvenmenizi önermiyoruz.