FromSoftware ekibi bizlere The Game Awards 2017 sırasında çok kısa bir video izletmişti. Bu videoda pek bir şey göremiyorduk. Yani, videonun havasında bir vahşet, bir kan bulunuyordu ama görüntülerde anlam verilir bir şey pek yoktu. O görüntüleri haberimizin en altına ekleyeceğiz. Her neyse, bu görüntüler birçok oyuncu tarafından Bloodborne 2 olarak yorumlanmıştı. Geçtiğimiz gün içerisinde ortaya atılan söylentilere göre o video Bloodborne 2 oyununa ait değil, hatta o oyun geliştirilme sürecinde bile değil.

Bloodborne 2

Shadows die Twice eğer Bloodborne 2 değilse, ne olabilir?

Sızdırdığı bazı bilgiler ile insanların güvenini kazanmış olan bir Twitter kullanıcısı, geçtiğimiz gün FromSoftware ekibinin yeni video oyunu hakkında konuştu. Bu video oyunu da zaten bahsettiğimiz videoda görünen oyun. İşte o videonun sonunda yazan Shadows die Twice cümlesi, meğer Bloodborne 2 oyununu temsil etmiyormuş. Söylentilerin devamına göre bu video oyunu, çok fazla Souls benzeri olmayacak ama yine de oyun bir FromSoftware ürünü olacak. Yani arada mutlaka benzerlikler olacak.

Söylentilerin devamına göre Shadows die Twice, E3 2018 sunumunda FromSoftware ekibinin odak noktası olacak. Herhangi bir platforma özel olmayacak olan bu video oyunu, muhtemelen PC, PlayStation 4 ve Xbox One için çıkışını gerçekleştirecek. Söylentilerin sonuna göre, FromSoftware ekibi Shadows die Twice harici video oyunları üzerinde de çalışıyor ama bu oyunlar henüz duyurulmayacak. Ayrıca, bu oyunlar arasında Bloodborne 2 bulunmuyor, dediğimiz gibi o oyun henüz geliştirilme sürecinde değil. Sony, PlayStation ve FromSoftware, bahsettiğimiz serinin ikinci oyununu PlayStation 5 için saklıyor olabilir.

Etiketler: