Geçtiğimiz gün Sea of Thieves için yeni bir güncelleme geldi ve bu güncelleme ile birlikte Skeleton Throne etkinliğinin de ilk haftası bitmiş oldu. Peki, bu etkinlik önümüzdeki hafta Çarşamba günü bitince ne olacak? Karşımıza ne gibi bir etkinlik çıkacak? İşte oyunun geliştirici ekibi de yayımladığı yeni bir videoda yeni etkinlikten bahsetti. Açıklamalara göre önümüzdeki hafta başlayacak ve 2 hafta sürecek olan yeni etkinlik, oyuna yeni silah tasarımları ve çok daha fazlasını getirecek.

Sea of Thieves

Yeni Sea of Thieves silahları, iskelet temalı olacak

Geliştirici ekibin açıklamalarına göre önümüzdeki hafta oyuna gelecek olan etkinlik, Bilge Rats tarafının mağazasını güncelleyecek ve oyuncular yeni kozmetik ögelere ulaşabilecek. Bu yüzden, oyundaki yeni para birimi de sıfırlanmayacak. Yani, bu haftanın etkinliğinden para biriktirip, önümüzdeki haftanın etkinliğinde harcayabileceksiniz. Şahsen ben tam olarak bunu yapmaktayım.

Yapılan açıklamaların devamına göre, yeni etkinlikler de oyunun sosyal özelliklerini ön plana çıkartmak adına olacak. Yani, oyuncular tamamen tek başına oynayabileceği etkinliklerle ne yazık ki karşılaşamayacak. Videoda verilen bilgilerin devamına göre ise oyuna eklenmiş olan ikinci para birimi, kesinlikle bir mikro ödeme ögesi olmayacak. Oyuncular, bu birimi gerçek para vererek satın alamayacak yani.

Peki, önümüzdeki haftanın etkinliği ne olacak? Geliştirici ekip net bir şey söylemedi ama açıklamalara göre önümüzdeki haftanın etkinliği ile oyuna yeni bir iskelet tipi eklenecek. Bu tip, şu an oyunda bulunan tiplerden 10 kat daha korkunç olacak ve oyuncular, bu iskeletler üzerinden görev yaparak, yeni para birimini kazanmaya devam edebilecek. Eğer oyunda neler olduğunu daha detaylı bir şekilde merak ediyorsanız, hemen aşağıdaki videoyu izlemenizi öneriyoruz.

Etiketler:

Yazar Hakkında

Kaan Gezer

Kurucu

Video oyunlarını ve müzik bestelemeyi seven bir kişi.

Tüm yazıları göster