Bir süredir içerik sıkıntısı çeken Sea of Thieves, Sea of Thieves: The Hungering Deep isimli ücretsiz güncelleme ile bu içerik sıkıntısını gidermeye hazırlanıyor. Oyunun geliştirici ekibi ve Microsoft, bahsettiğimiz bu güncellemeyi geçtiğimiz akşam yayımlanan bir video ile tanıttı. Videoda, güncelleme ile oyunda karşımıza çıkacak büyük bir düşman göründü ve tabii ki güncellemenin çıkış tarihi verildi. Videoya göre o büyük düşman, bir köpek balığı olacak. Güncellemenin çıkış tarihi ise 29 Mayıs 2018 olacak.

Sea of Thieves: The Hungering Deep

Yeni Sea of Thieves güncellemesi, içerik krizini çözecek mi?

Tabii yayımlanmış olan bu video, sadece bir korsanın anlattığı hikayeden ibaret. Güncellemeye ait herhangi bir oynanış görüntüsü görmüyoruz. Çünkü geliştirici ekip, oynanış görüntülerini ve çok daha fazla detayı, güncellemenin çıkışına yakın bir tarihte yayımlamayı planlıyor. Bu tarihe kadar sizler de hemen aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz efendim.

Bu videoya geçmeden önce internet aleminin kelimelerine de yer verelim. Oyunun geliştirici ekibi bu güncelleme hakkında bir bilgi vermese, oyuncular bu videodan birkaç önemli ipucunu çıkartmayı başardı. Mesela videoda hikayeyi anlatan korsan, oyunun tarihindeki ilk çift tahta bacak kullanan kosan.

Bir de haberimizin üst kısmındaki görsel bulunuyor. Bu görsel, oyunun geliştirici ekibinin yeni Facebook kapağı ve herkes bu kapağın Sea of Thieves: The Hungering Deep için olduğunu düşünüyor. Zaten suyun altına bakacak olursak da güncelleme ile gelecek olan büyük yaratığı rahatlıkla görebiliyoruz. Peki, bu güncelleme hakkında sizler ne düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı mutlaka bekliyor olacağız.

Etiketler: