Bizimle birlikte çalışacak yeni yazarlar arıyoruz. Detaylar için lütfen buraya tıklayın.

Sea of Thieves oyununa mikro ödeme temelli bir mağaza çok yakında geliyor

Mikro ödeme temelli bir mağaza ile Sea of Thieves oyununa evcil hayvanlar da gelecek.

Sea of Thieves için her zaman bir mikro ödeme temelli plan düşünülüyordu. Yalnız, bu plan sürekli olarak ertelenmişti; geliştirici ekip, öncelikle oyunlarını düzeltmek istiyordu. Şimdi ise bu video oyununun çıkışı üzerinden 1 seneden fazlası geçti ve oyun, çok daha iyi bir noktaya getirildi. İşte tam da bu noktada geliştirici ekip için sıradaki şey, mikro ödeme temelli bir mağaza gibi görünüyor.

Sea of Thieves: The Arena

Sea of Thieves oyununda yakında mikro ödeme sistemleri bulunacak

Bahsetmiş olduğumuz bu video oyununun yapımcısı olan Joe Neate tarafından gelen açıklamalara göre daha önce sözü verilmiş olan mikro ödeme temelli olan mağaza, çok yakında oyuna eklenmiş olacak. Bu mağazada, başka hiçbir yerde satılmayan kozmetik ögeler satılacak. Ayrıca geliştirici ekip, mikro ödemeler aracılığı ile hiçbir zaman ganimet kutusu veya o kutulara benzeyen, rastgele sistem barındıran ögeler satmayacak.

Açıklamaların devamına göre Sea of Thieves oyununa gelecek olan mikro ödeme temelli olan mağaza, şimdilik sadece evcil hayvanlar, duygu hareketleri ve gemiler için kozmetikler satacak. Zamanla bu mağazanın içeriği genişleyecektir ama Rare, hiçbir zaman bu mağaza aracılığı ile oyuncuları bölen veya bir oyuncuyu, diğer oyunculardan daha üstün kılan ögeler satmayacağını açıkça belirtti. Bu konuda Rare ekibine güvenmek gerekiyor.

Peki, Rare ekibinin bu video oyunu için düşünmüş olduğu mikro ödeme temelli mağaza hakkında sizler neler düşünüyorsunuz? Sea of Thieves oyununa gelecek olan bu mağaza, oyun deneyimini nasıl etkileyecek? Oyuncular sizce memnun kalacak mı? Dediğimiz gibi, konu hakkındaki yorumlarınızı mutlaka bekliyor olacağız efendim.

Kurucu

Yorumlar

avatar
  Abone Ol  
Bildir