Sea of Thieves oyuncuları bir süredir içerik sıkıntısı çekiyordu. Bu sıkıntı The Hungering Deep ve sonrasındaki güncellemeler ile düzeltilmeye çalışıldı fakat bazı oyuncular için yeterli olmadı. The Forsaken Shores ve Cursed Sails isimli diğer içerik güncellemeleri işte o içerik sıkıntısı yaşayan oyunculara destek olmak için gelecekti. Yeni açıklamalar ile birlikte öğrenmiş olduk ki bu video oyunu, 2018 bitmeden 3 farklı içerik güncellemesi ile daha oyuncuların karşısına çıkacak.

Sea of Thieves

Acaba Sea of Thieves için gelecek o güncellemeler ne getirecek oyuna?

Yapılan açıklamalara göre bu üç içerik güncellemesi, Cursed Sails ardından oyunculara sunulacak ve bu güncellemeler hem oyunda halihazırda bulunan noktaları zenginleştirecek, hem de oyuna yeni mekanikler ekleyecek. Bu mekaniklerin ne olduğunu henüz bilmiyoruz ama tahminen balık tutma ve pet sistemini sizlere söyleyebiliriz.

Yapılan açıklamalara bakacak olursak Rare ekibi, Sea of Thieves isimli bu oyunlarına ve oyunlarının geleceğine ciddi anlamda odaklanmış durumda. Şimdilik bu güncellemelerin içeriğini bilmiyoruz ama oyunda şu sıralar düzenlenen düzenli etkinlikler, bazı oyuncuları oyuna çekmiş durumda. Eğer oyuna bir de yeni mekanikler eklenecek olursa, bu etkinlikler ile birlikte yeni mekanikler ve çok daha fazlası oyuncular için yeterli olabilir ve bahsettiğimiz video oyunu da sonunda güzel bir çevrim içi servis mantığına sahip olabilir.

Son olarak belirtelim, oyunun bir de yeni geliştirici günlüğü yayımlandı. Dün yayımlanan bu videoyu eğer dilerseniz sizler de hemen aşağıdan göz atabilirsiniz. Videoda oyun hakkında çok kritik yeni bir bilgi bulunmuyor, şimdiden söyleyelim efendim.

Etiketler: