Resident Evil 3 oyununun geliştiricilerinin yeni oyunu yakında duyurulabilir

Resident Evil 3 için herhangi bir ek paket de gelmeyecek gibi duruyor.

3 Nisan 2020 tarihinde çıkışını PC, PlayStation 4 ve Xbox One için gerçekleştirmiş olan Resident Evil 3, bizim tarafımızdan gayet başarılı bir oyun olarak görünse bile birçok oyuncuya göre oyun çok kısaydı. Bu sebepten ötürü de ortaya ek paket söylentileri atılmıştı. Daha önce Capcom ve Resident Evil markası hakkında doğru bilgiler öne sürmüş olan Dusk Golem ise oyuncuların bu oyun için bir ek paket beklememesi gerektiğini belirtti. Bu oyunu M-Two ekibi geliştirmişti ve şimdi de ekibin farklı bir projeye yöneldiği söylendi.

Resident Evil 3

Resident Evil 3 için destek kesildi

Daha önce ortaya çıkan bazı söylentilere göre M-Two, Capcom için daha büyük bir Remake projesi üzerinde çalışıyordu. Şimdi ise Dusk Golem tarafından yapılan açıklamalara göre bahsi geçen video oyunu için herhangi bir ek paket gelmeyecek; M-Two, yeni Remake projesi üzerinde çalışmaya başladı. Dusk Golem kişisinin söylediğine göre M-Two ekibinin yeni oyununun önünde 2-3 sene gibi bir süre bulunuyor ama buna rağmen proje, önümüzdeki dönemlerde, muhtemelen 2020 senesi içerisinde duyurulacak.

Capcom, her ne kadar Resident Evil 3 oyunu için muhtemelen ek paket planlamıyor gibi görünse de; Resident Evil: Resistance oyununun uzun bir süre boyunca destekleneceği aynı söylentiler arasında yer alıyor. Resident Evil: Resistance için zaten geçtiğimiz günlerde bir yol haritası yayımlanmıştı; oyun için yeni bir karakterin geleceği belirtilmişti. Bu karakterin şimdilik kim olduğu bilinmiyor ama yeni bir Mastermind yolda olabilir.

Kurucu
Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır Arası Geri Bildirimler
Tüm yorumlara bak.
0
Yorumlarınızı merakla bekliyoruz. x
()
x