Remedy Entertainment şu an Project 7 veya P7 ismi ile anılan bir video oyunu üzerinde çalışıyor, bunu hepimiz biliyoruz. Ayrıca bu oyunun PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformları için çıkacağını da biliyoruz. Bilmediğimiz bir şey ise oyunun nasıl olacağı. Yani, aslında bayağı bir şey bilmiyoruz. Fakat bugün ortaya çıkan yeni bir bilgi, geliştirilmekte olan bu video oyununun nasıl bir şey olacağı hakkında bizlere bir ipucu veriyor olabilir. Yayımlanan yeni bir iş ilanına göre Remedy Entertainment ekibinin yeni oyunu Hollywood gerçekçiliğinde olacak. Dilerseniz bu konunun detaylarına yazımızın devamında göz atalım.

Remedy Entertainment

Remedy Entertainment şimdi neyin peşinde olabilir?

Yayımlanan iş ilanına göre Remedy Entertainment, görsel efekt sanatçıları arıyor. İş ilanının açıklamasına göre bu sanatçılar, Hollywood gerçekçiliğinde bir video oyunu geliştirecek. Hollywood gerçekçiliğinde efektler üretilecek ve bu efektler bir de optimize edilecek. Bu da demek oluyor ki, Project 7 veya P7 kod isimli bu video oyunu, yüksek kaliteli efektlere sahip olan, muhtemelen sinematik deneyim denen bir tür video oyunu olacak. Yani ekibin bir önceki oyunu olan Quantum Break gibi.

Quantum Break isimli video oyunu sadece PC ve Xbox One platformları için çıkışını gerçekleştirmiş ve genel olarak oyuncular tarafından da sevilmemişti. Şimdi ise ekibin yine aynı türde bir video oyunu yaptığını tahmin etmek gerçekten ilginç. Belki de ekip, bu seviyedeki görsel efektler ile daha farklı tipte bir video oyunu geliştiriyordur ama bu bize uzak bir ihtimal olarak görünüyor.