Mavi Kol, gönüllü yazarlar arıyor. Detaylar için lütfen buraya tıklayın.

Tom Clancy’s Rainbow Six Siege, PlayStation 5 ve Xbox Series X için çıkış oyunu olacak

Tom Clancy's Rainbow Six Siege için Tomb Raider temalı bir kıyafet seti de geliyor.

Ubisoft, geçtiğimiz günlerde çok şaşırtıcı bir açıklama yapmıştı ve Tom Clancy’s The Division 2 oyununun ekstra özellik bakımından yeni nesil konsollara destek vermeyeceğini söylemişti. Bugün ise benzer bir açıklama Tom Clancy’s Rainbow Six Siege için yapıldı. Ubisoft tarafından yapılan açıklamalara göre yeni nesil konsolların çıkış gününde bu rekabetçi FPS oyununa erişim sağlanabilecek; PlayStation 5 ve Xbox Series X konsollarını alanlar, oyunlarına devam edebilecek.

Rainbow Six Siege

Tom Clancy’s Rainbow Six Siege, yeni nesli anında destekleyecek

Ubisoft tarafından yapılan açıklamalara göre bahsi geçen video oyunu için gerekli ayarlamalar yapılacak. Bu sayede de oyun, PlayStation 5 ve Xbox Series X konsollarının çıkış gününde, oynanabilir olacak. Bu video oyununu şimdiki nesil konsollarda oynayan oyuncular, yeni nesilde de aynen deneyimlerine devam edebilecekler; ana konsol ailesi değişmediği sürece aynı ilerlemelere sahip olabileceksiniz. Tabii bir de çapraz platform desteği hakkında açıklamalar yapıldı.

Ubisoft şirketinin söylediğine göre Tom Clancy’s Rainbow Six Siege, nesiller arası platform desteği verecek. Yani, PlayStation 5 ile PlayStation 4 platformundaki oyuncular, aynı lobilerde oyun oynayabilecek. Ekip ayrıca çapraz platform desteği üzerinde de çalışmalarını sürdürebiliyor ama bu konuda net bir şekilde herhangi bir açıklama yapılmadı. Yani, yeni nesil konsolların gelmesi ile bu video oyunu, dört farklı konsolu da birbirine bağlayacak mı, henüz net olarak cevap veremiyoruz efendim.

Haberimizi sonlandırmadan önce Tom Clancy’s Rainbow Six Siege oyununa gelecek olan bir içerikten de bahsetmek istiyoruz. Ubisoft, Tomb Raider markası ile bir anlaşma sağladı ve bu anlaşma sayesinde oyun içerisindeki Ash karakteri için klasik Lara Croft görünümü satılacak. Ash Tomb Raider Elite Set adına sahip olacak olan bu karakter seti, çok yakında oyun içerisinde satın alınabilecek. Bahsi geçen setin tanıtım videosuna da YouTube üzerinden erişebilmeniz mümkündür.

Kurucu
Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır Arası Geri Bildirimler
Tüm yorumlara bak.
0
Yorumlarınızı merakla bekliyoruz. x
()
x