Mavi Kol, gönüllü yazarlar arıyor. Detaylar için lütfen buraya tıklayın.

Tom Clancy’s Rainbow Six Siege: Operation Void Edge detaylandırıldı

Ubisoft, Tom Clancy's Rainbow Six Siege oyununun geleceği hakkında da önemli açıklamalar yaptı.

Tom Clancy’s Rainbow Six Siege oyununun beşinci senesinin ilk sezonu, Operation Void Edge olacaktı. İşte bu sezon, Ubisoft tarafından detaylandırıldı. Şirket tarafından verilen ilk bilgilerle ise yeni operatörleri tanımış olduk. Bu operatörler Iana ve Oryx; kendileri aynı sıra ile Hollandalı ve Ürdünlü olacaklar. Iana, kendi kopyasını oluşturabilen bir operatör olacak. Oryx ise bedensel gücünü kullanarak duvarları, kapıları ve çok daha fazlasını yıkabilecek.

Rainbow Six Siege

Tom Clancy’s Rainbow Six Siege: Operation Void Edge ile Oregon da unutulmayacak

Bahsetmiş olduğumuz bu sezon başladığı zaman operatörler ne yazık ki ücretli olacak. Yani, bu sezonu satın almayan oyuncular veya yeni operatörleri tek tek satın almayan oyuncular, onları kullanamayacak. Fakat bu sezonda gelebilecek bazı değişiklikler, tamamen ücretsiz olacak. Mesela, sezon ile birlikte yenilenmiş bir Oregon haritası, oyunculara sunulacak ve herkes bu yenilenen haritayı deneyebilecek. Tabii bunlardan çok daha fazlası, hata düzeltmeleri gibi şeyler de oyuna eklenecek.

Tom Clancy’s Rainbow Six Siege: Operation Void Edge ile yeni bir sene başladı ve Ubisoft da bu video oyununun geleceğini detaylandırdı. Şirketin söylediğine göre beşinci sezonun ilk ve ikinci sezonunda her oyuncunun alışık olduğu format korunacak. Yani, bu sezonda da, önümüzdeki sezonda da oyuna iki yeni operatör eklenecek ve bir tane harita da yenilenmiş bir şekilde oyuncuların karşısına çıkacak. Fakat beşinci senenin üçüncü sezonundan itibaren işler oldukça değişecek.

Ubisoft tarafından yapılan açıklamalara göre beşinci senenin üçüncü sezonundan itibaren, her sezonda oyuna sadece bir adet operatör eklenecek, bir adet harita yeniden yapılacak, bir adet de sınırlı süreli etkinlik başlayacak. Ayrıca, bu sezonda başlamak üzere artık her sezonda oyuncuların karşısına yeni bir Battle Pass ögesi çıkacak. Tüm bunların haricinde Ubisoft, her operatör için yeni özellikler eklemek için uğraşacak, yeni bir işaretleme sistemi oyuna gelecek ve Reputation sistemi, oyuncularla tanıştırılacak.

Kurucu
Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır Arası Geri Bildirimler
Tüm yorumlara bak.
0
Yorumlarınızı merakla bekliyoruz. x
()
x