Tom Clancy’s Rainbow Six Siege için gelecek olan Iana ve Oryx operatörleri gösterildi

Ubisoft, şu an geliştirilmekte olan Avatar oyunu hakkında da sevindirici bir haber verdi.

Tom Clancy’s Rainbow Six Siege oyununun beşinci senesinin birinci sezonu ile oyuna iki adet yeni operatörün ekleneceğini sizlere daha önce belirtmiştik. Hatta bu iki operatör, Twitter üzerinden sızdırılmıştı da. İşte geçen akşam Ubisoft tarafından yapılan yeni bir duyuru, size sunduğumuz söylentileri doğru çıkarttı ve oyun için gelecek olan Iana ve Oryx operatörleri gösterildi. Bu gösterimi, hemen yukarıdaki videodan sizler de izleyebilirsiniz ve operatörler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Rainbow Six Siege

Tom Clancy’s Rainbow Six Siege, birbirinden farklı iki yeni operatöre ev sahipliği yapacak

Ubisoft tarafından yapılan açıklamalara bakacak olursak, iki operatör de oyuna Operation Void Edge ile eklenecek. Operation Void Edge, tabii ki beşinci senenin ilk sezonu olacak. Bu sezon ve operatörler hakkında ise henüz detaylı bilgilere sahip değiliz; Ubisoft, bu bilgilerin 15 Şubat 2020 tarihinde gerçekleştirilecek olan elektronik spor etkinliği sırasında verileceğini açıkladı. Eğer bu rekabetçi oyunun geleceğini merak ediyorsanız, yeni operatörleri görmek istiyorsanız, bu etkinliği kaçırmamalısınız.

Ubisoft, sadece Tom Clancy’s Rainbow Six Siege hakkında yeni bir açıklama yapmadı; şu an bu şirket tarafından geliştirilen Avatar oyunu hakkında da konuşuldu. Bu oyunu uzun bir süredir Tom Clancy’s The Division markasının arkasındaki Ubisoft stüdyosu geliştiriyor. Oyuncular, oyundan çok uzun zamandır haber alamadıkları için de oyunun iptal edildiğini düşünüyordu ama oyunun yapımcısı olan Jesper Karabanov, geliştirilme sürecinin devam ettiğini ama şu an hiçbir bilgi veremeyeceğini söyledi.

Kurucu
Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır Arası Geri Bildirimler
Tüm yorumlara bak.
0
Yorumlarınızı merakla bekliyoruz. x
()
x