Tom Clancy’s Rainbow Six Siege oyununun 6. yılının ilk içeriği Crimson Heist olacak

Tom Clancy's Rainbow Six Siege oyununa yeni bir operatör ve önemli özellikler ekleniyor.

Ubisoft, Tom Clancy’s Rainbow Six Siege için 6. yılın ilk sezonu olan Crimson Heist’ın tüm detaylarını duyurdu. Bu yeni sezon, bahsi geçen oyunun operatör takımına katılan yeni Arjantinli operatör Flores, tamamen yenilenmiş bir Hudut haritası, ek özellikler ve elit görünümleri tanıtıyor. Crimson Heist’ta oyuncular yepyeni bir saldıranı keşfedecek: Adı Flores. RCE – Ratero Charge adlı orijinal bir cihazla donatılmış olan Flores, uzaktan kumandalı bir patlayıcı cihazı yere yerleştirebilir ve sınırlı bir süre boyunca haritada gezdirebilir. Zamanlayıcı sona erdiğinde cihaz kendini kuracak, kurşungeçirmez hale gelecek ve sonunda güçlü bir patlamayla sonuçlanacak kısa bir zamanlayıcı başlatacak. Flores, birincil silah olarak AR33 veya SR-25 ve ikincil silah olarak da GSH-18 ile donanmıştır.

Tom Clancy's Rainbow Six Siege

Tom Clancy’s Rainbow Six Siege, yepyeni bir sezon ile karşılaşıyor

Bu yeni operatöre ek olarak oyuncular, doğu merdivenlerini dinleme odasına bağlayan balkon ile yeniden düzenlenen, yenilenmiş Hudut haritasına erişebilecekler. Banyo ise veznelere bağlanmak üzere genişletilmiştir. Oyuncular, bazı girişlerin engellendiği, daha az sayıda yıkılabilir duvar ve ilave bir dış merdiven bulunan yeni ve zorlu bir ortamda oynayacaklar. Bu yeni sezonla birlikte yeni ikincil silah Gonne-6 de geliyor. Bu yeni silah, yıkılabilir duvarlara ve operatörlere az hasar verecek. Gonne-6 silahı, 20 saniyelik metanın ve 5. yılda mevcut olan savunmanın tercih ettiği metanın zorluklarıyla mücadele edebilir. Ayrıca, Tom Clancy’s Rainbow Six Siege oyununun yol haritasında sunulan şu ek güncellemeler, oyunculardan geri bildirim almak için Crimson Heist için hazırlanan test sunucusuna uygulanacak: Karşılaşma kaydı ve yayıncı modu.

Oyuncular ayrıca 22 Şubat 2021 tarihinde çıkacak olan Kali’nin yeni elit kostümü olan Ana Yapı Prototipi I ögesini keşfedebilecekler. Crimson Heist için test sunucusu 22 Şubat 2021 tarihinde açılacak. Test sunucusu, Tom Clancy’s Rainbow Six Siege oyununun alternatif bir sürümüdür ve oyuncuların ana oyuna gelecek olan oyun özelliklerini önceden test etmelerine olanak tanır. Bu bir test ortamı olduğundan, test sunucusunda tutarlı bir oyun deneyimi garanti edilmez. Oyuncuların, R6 Fix platformuna test sunucusunda karşılaştıkları sorunları bildirmeleri rica olunur.

Kurucu
Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır Arası Geri Bildirimler
Tüm yorumlara bak.
0
Yorumlarınızı merakla bekliyoruz. x
()
x