Genelde Just Cause serisi ile bildiğimiz ve şu an hem Just Cause 4, hem de RAGE 2 oyununu geliştiren Avalanche Studios, yeni raporlara göre 6 aktif projeye sahip. Yani bu geliştirici stüdyosu şu an 6 farklı video oyunu üzerinde çalışıyor. Tabii bu projelerin kaç tanesi aktif ve tam gaz ilerliyordur, kaç tanesi tasarım aşamasındadır, bilemiyoruz.

RAGE 2

Avalanche Studios, RAGE 2 ile yeterince meşgul değil anlaşılan

Avalanche Studios ekibinin baş ismi, yaptığı açıklamalarda şu an 6 farklı proje üzerinde aynı anda çalıştıklarını belirtti. Ayrıca bu patron, gelecekte hep çevrim içi servis temelli video oyunları ile oyuncuların karşısına çıkacağını da belirtti. Yani, Just Cause 4 oyununu da sayarsak bu 6 proje de çevrim içi servis olabilir. Bu arada küçük bir not düşmek lazım, Avalanche Studios ekibinin bu 6 projesi içerisinde RAGE 2 bulunmuyor. Ekip, 6 proje derken sadece kendi tarafından yayımlanacak olan projelerden bahsediyor. RAGE 2, Bethesda tarafından yayımlanacak olan bir video oyunu.

Tüm bu dediklerimiz haricinde Avalanche Studios, yaptıkları açıklamanın detaylarında gelecek video oyunlarında nasıl ekstra içeriklerle destekleneceğini de belirtti. Dediğimiz gibi bu ekip, gelecekte çevrim içi servis tipi modeli baz alan video oyunları geliştirecek. Şimdi böyle deyince, ekibin oyunlarına geliştirecekleri ekstra tüm içeriklerin ücretsiz olacağını düşünebilirsiniz fakat Avalanche Studios, video oyunlarına hem ücretli, hem de ücretsiz içerik paketleri geliştirmeyi planlıyor. En azından şirketin patronu bu şekilde bir açıklama yaptı. Bakalım gelecekte Avalanche Studios, ne tip projelerle karşımıza çıkacak?

Etiketler: