Geçtiğimiz günlerde Steam üzerinden sızdırılan Just Cause 4 oyununun bu sefer de görselleri sızdırıldı. Bahsetmiş olduğumuz bu görseller GamePro.de. tarafından sızdırıldı. Eğer dilerseniz bu görselleri, haberimizin en altındaki galeriden sizler de görebilirsiniz. Dilerseniz şimdi biraz bu görsellerden bahsedelim.

Just Cause 4

Just Cause 4 yine bol kaos dolu görünüyor

Sızdırılmış olan görsellerin ilkinde karakterimizi havada süzülürken görüyoruz. İkinci görselde ise tam bir masaüstü arkaplanı olabilecek bir görsel çıkıyor karşımıza. Üçüncü görselde ise büyük bir ağabeyimizi görüyoruz. Şimdilik pek bilemiyoruz ama görünüşe bakacak olursak, bu düşman tipi oyun içerisinde bizi bayağı zorlayacak gibi görünüyor.

Bir diğer görselde ise klasik Just Cause evrenini görüyoruz. Silahlar, patlamalar ve çok daha fazlası bulunuyor görselde. Hatta ondan sonraki görsel için de aynı şeyi söyleyebiliriz ama ondan da sonraki görsel için pek aynısını söyleyemeyiz. Çünkü bir sonraki görselde yine manzara ile karşı karşıya kalıyoruz ama bu manzarada bir de köprü bulunuyor. Ondan sonraki görselde ise klasik karakterimizin detaylı bir halini görüyoruz.

Sıra geldi son iki görsele. Bu iki görsel, oyunun direkt reklamını yapan görseller olarak karşımıza çıkıyor. Çünkü bu görsellerden bir tanesinde 4 rakamını görüyoruz çünkü unuttunuz mu, oyunun adı Just Cause 4. Son görselimizde ise oyunun temel tasarımını görüyoruz. Dilerseniz bahsetmiş olduğumuz tüm bu görselleri, sizler de hemen aşağıdaki galeriden göz atabilirsiniz. Son olarak, görseller hakkındaki yorumlarınızı da mutlaka bekliyor olacağız efendim. Düşüncelerinizi merak etmekteyiz.

Etiketler: