PlayerUnknown’s Battlegrounds için Survival Title System: Season 5 nedir?

Survival Title System: Season 5 ile hayatta kalmak için daha fazla sebebiniz var.

PlayerUnknown’s Battlegrounds oyununda yeni bir sezon başladı. Bu sezon ile oyuna öncelikle Survivor Pass 5: Badlands eklendi. Bu sistem hakkında halihazırda açıklayıcı bir yazıyı sizlere sunmuştuk. Şimdi ise sırada Survival Title System: Season 5 var; yeni sezonda bu sistemde de önemli sayabileceğimiz bazı değişiklikler yaşandı. Peki, PUBG oyunundaki o değişiklikler tam olarak neler oldu?

PUBG Survival Title System: Season 5

PUBG oyununda Survival Title System: Season 5 başlıyor

Eğer bu Battle Royale oyununun beşinci sezonunda hayatta kalmaya hazırsanız, bazı şeyleri bilmeniz gerekiyor. Bu şeylerden ilki ise Survival Title System: Season 5 ile oyunculara sunulacak olan Hayatta Kalma Puanı sisteminin değişmiş olması. Yalnız, ondan önce şunu söylemek istiyoruz ki dördüncü sezonda kazanılmış olan hediyeler, beşinci sezonun başında oyunculara verilecek.

Bu durumun haricinde, Hayatta Kalma Puanları yeniden sıfırlanacak. Her sezonda olduğu gibi yine aynı bir sıfırlanma oyuncuların karşısına çıkacak. Dördüncü sezondaki başarınıza göre beşinci sezona daha fazla puan ile başlayabileceksiniz. Ayrıca artık Beginner seviyesi 1 puan, Expert seviyesi 5000 puan olarak görünecek. Bu kadar puanı artık daha kolay kazanabileceksiniz; her karşılaşmada aldığınız Hayatta Kalma Puanı arttırılmış olacak.

Beginner ile Expert seviyeleri arasında hem daha fazla Hayatta Kalma Puanı kazanacaksınız, hem de bu seviyeler arasında puan kaybetmek mümkün olmayacak. 6000 puanın üzerindeki oyuncular, Survivor olarak görünecek ve bu seviyede puan kaybı yaşamak mümkün olacak. Yine de Hayatta Kalma Puanı, 6000 altında düşemeyecek. Yani, düşülebilecek en taban puan 6000 olacak.

Kurucu

Yorumlar

avatar
  Abone Ol  
Bildir