Ekibimize yeni yazarlar arıyoruz. Detaylı bilgi için lütfen buraya tıklayınız.

PlayerUnknown’s Battlegrounds Lite oyununun bölge, Error 620002, 32 Bit ve Session Has Expired hataları nasıl düzeltilir?

PlayerUnknown’s Battlegrounds Lite oyununda çözümünü bilmeniz gereken bolca hata bulunuyor.

PlayerUnknown’s Battlegrounds Lite oyununda karşınıza çıkabilecek birçok hata bulunuyor. Daha önce sizlere sunduğumuz 2 farklı içerikte, birçok hataya değinmiştik. Üçüncü yazımızda da sizlere çözümlerini gösterebileceğimiz son hatalara değineceğiz. Bu yazıda PUBG Lite için değineceğimiz hatalar da Error 620002, 32 Bit ve Session Has Expired olacak.

PUBG Lite

PUBG Lite oyunundaki “Bölgeniz için uygun değildir” hatası nasıl düzeltilir?

Aslında PlayerUnknown’s Battlegrounds Lite oyununa Türkiye’den bağlanmaya çalışıyorsanız, Session Has Expired hatası almamanız gerekiyor; Session Has Expired hatası, oyunun kapalı olduğu ülkelerden oyuna girmeye çalışan oyunculara gösteriliyor. Eğer VPN kullanıyorsanız, onu kapatmanızı; cihazınızdaki tarih ve saat bilgilerini güncellemenizi öneririz.

Error 620002 nasıl düzeltilir?

Eğer PUBG Lite oyununa girmeye çalışırken, Error 620002 hatasını alıyorsanız, yapmanız gereken tek bir şey bulunuyor. O şey de oyunu tamamen bilgisayarınızdan silmek ve tekrar indirmek. Yalnız, oyunu tekrar indirirken, markanın resmi internet sitesinden dosyaları indirdiğinizden emin olun; Error 620002, genelde eksik indirilen dosyalardan ötürü ortaya çıkıyor.

Session Has Expired hatası nasıl düzeltilir?

Session Has Expired hatasının ortaya nasıl çıktığını veya neyden ötürü kaynaklandığını bilemiyoruz ama bu hatayı düzeltmek için oyunun istemcisini açıp, 30 dakika boyunca hiçbir şey yapmadan beklemeniz gerekiyor. 30 dakika ardından oyunun istemcisini kapatmalısınız ve oyunu tekrardan açmalısınız. Bu durumda da Session Has Expired hatasından kurtulmuş olacaksınız.

PUBG Lite oyununun 32 Bit hatası nasıl düzeltilir?

PlayerUnknown’s Battlegrounds Lite oyununun 32 Bit işletim sistemi istiyor olması, bir hata değil. Bu video oyununu oynayabilmek için işletim sisteminizin 64 Bit olması gerekiyor. Eğer sizin işletim sisteminiz 32 Bit ise bu oyunu oynamak için ne yazık ki herhangi bir yolunuz bulunmuyor. İşletim sisteminizi yenilemenizi öneririz.

Kurucu

Yorumlar

avatar
  Abone Ol  
Bildir